Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi az idealis ingazasi...

Mennyi az idealis ingazasi ido a munkaba gyerek mellett szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy masik kerdes ihlette. Anyukanak es apukanak egyarant erdekelne, hogy mennyi szerintetek az elfogadhato ingazasi ido a munkahely es a lakas kozott napi szinten?

#család #munka #ingazasi ido
2017. szept. 7. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Pesti vagyok, melos naponként 40 50p az utazási időm.. Pestről pestre. Szerintem 1 óra ami belefér. De aznis mérvadó hogy tömegközlekedés vagy autó. Meg h van-e segítség elhozni,vigyázni a gyereket.
2017. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
2×1 óra mind kettőnknek kb. Az ideális 10 perc lenne.
2017. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

BP agglomeráció. A gyerek a lakhely szerinti oviban van.

Én BP-n dolgozok. Napi 2x1 óra. Van, hogy reggel majdnem másfél, de délután meg 35-40 perc.

2017. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

15 perc, ha autóval megyek

25 perc, ha busszal (ha pont jön a busz)

Fél órát még elviselhetőnek tartok. De ami annál hosszabb, az nekem túl sok, rengeteg időt elvesz a napból.

2017. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ovi tőlünk 2 percre kocsival. Majd nekem a munkahely 40 percre (férjemnek is, csak nem egyszerre dolgozunk). A semmire sok, de nekem jól esik vezetni és hangosan énekelni.
2017. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

A férjem két helyen dolgozik váltásban egy évben, az egyik munkaterületről 5 perc alatt ott van és itthon onnan, a másik helyről kb. 25 perc. Mindkét helyre autóval jár.

Én busszal járok a 25 km-re távol eső városban. Nekem csak a buszt téríti a munkahely, így reggel 3/4 7-kor indulok busszal, fél 8-kor kezdődik a munkaidőm. Délután a rosszabb, mert akkor 4-kor végzek és csak fél 5 után van haza buszom, tehát 1/4 6 után érek haza.

Az ideális az lenne, hogy ha haza is akkor tudnék jönni közvetlenül, ha lejár a munkaidőm. A férjemé szerintem abszolút ideális.

2017. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pestről Budára ingázom a 4 éves ovisommal és a 2,5 éves bölcsisemmel. Mindketten a munkahelyi oviba, bölcsibe járnak, állami cégnél dolgozom, és megállapodás van az intézmények között, így Ők is jönnek velem.

Reggel (mivel viszonylag korán indulunk) kb. 40 percet autózunk, délután pedig kb. 1 órát. A délután sok mindentől függ: ha 5-kor bevágódunk a kocsiba, és hazaindulunk, belekeveredünk a legnagyobb forgalomba. Ezért szoktuk azt csinálni, hogy ha időre megyünk valahova, hamarabb kihozom Őket, és 4 körül már úton vagyunk, így leelőzzük a nagy dugót. Ha nem sietünk, fönt maradunk a hegyen az ovi közelében, kisbarátokkal bandázunk, fagyizunk, játszózunk, sétálunk, majd 6 körül kocsiba ülünk, és akkor kábé 40 perc alatt otthon is vagyunk.

A kérdésed második felére válaszolva mi elfogadhatónak érezzük ezt az időt, ugyanis a kocsiban ülve is egymással tudunk foglalkozni, rengeteget beszélgetünk, a fiam akkor szokott beavatni az ovis történésekbe, én mondókákat, énekeket szoktam tanítgatni Nekik stb. Nyilván látom a kerületben lakó ovis, bölcsis társakat, hogy két perc alatt otthon vannak, jó lehet Nekik, de mi nem éljük meg tragédiának az ingázást. Amit még szeretünk az az, ha út közben megállunk a városban, és ott csinálunk programot. Így mentünk már el a Margitszigeten található Vadasparkba, a BKV-hajóra, a Gellérthegyen található csúszdás játszóra. Szval így elfogadhatónak érezzük a napi 2x40-60 percnyi ingázást.

2017. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

En 90 percet ingazom,ferjem majd ket orat..


Nem idealis de ez van, en kocsival jarok o vonattal,gyerekek lakohelyen maradnak,szomszed viszi oket haza, utana egyutt vagyunk...

2017. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!