Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki egy havi fizetését egy öltönyre költi?

Figyelt kérdés

Nem a legdrágább, de nagyon szép darab.

Kb 120 ezer forint, az illető annyit keres, operátor és gyárban.

Havonta kb kétszer venné fel, ha színházba megy, eselteg később állásinterjúra.


2018. ápr. 23. 21:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

nekem öltönybolondnak ez nem fura..


és?


hajzselé, rágó, cola, cigi, st meg nem kell..50 év alatt az a pénz megmarad..


ennyi kb

2018. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%
# 10 Na igen ám, de a válaszokból az tűnik ki, hogy baromság öltönybe fektetni. Dehogy baromság. Nincs annál nagyobb szégyen mint mikor valakinek nincs egy normális gönce aztán meg kéne jelenni valahol ahol mindenki uri b u zi.
2018. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

Józsikám, miért foglalkozol már megint más dolgával?

Menj és szerezz magadnak saját életet!

2018. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Én is magamból indulok ki, mert nekem sincs. Mennem kell valahova inkább nem megyek. Mibe menjek lukas sportmackóba ?!
2018. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%

Valaki telefont vesz ennyiért, van aki szép lassan eldohányozza/elissza, én nemsokára PS4-et fogok venni kb ennyiért. Az se létszükség.

Te pénzed. Ha erre vágysz és megengedheted magadnak akkor vedd meg. De felelősségteljesen! Csak akkor ha anyagilag nem okoz gondot.

2018. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Saját pénzed arra költöd amire akarod. Én hülyeségnek gondolom ennyiért venni. Ahova az átlagember megy ott nem fogják " kiszagolni, hogy 10-ért vette vagy 100-ért. Az annyira puccos helyeken meg már nem a 100k-s körüli öltöny kell, hanem az egyedi és minél drágább, csak hogy beférjen a klubba.
2018. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha megteheti, az elköltött pénz nem okoz neki komoly pénzkiesést és ez a vágya, hát hajrá. Személy szerint nem költenék ennyit egy öltönyre, de elfogadom, ha valaki ezt teszi. És egy öltöny nem 1-2 napra szól, hanem több évre :D
2018. ápr. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Teljesen a kérdező dolga. De megemlíteném hogy az üzleti életben sem divatos már. A legdrágább mellényes öltönyöm is talán 2x volt rajtam mert túlöltözöttnek hat és olyan benyomást tesz mintha az esküvőmre rohannék délután.
2018. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%

Ez még mindig jobb, mint egy ismerősöm.

Ő is operátor egy gyárban. Kb. 120 körül keres.

Otthon lakik, a fizetését meg elbulizza.

Havi 2 buli, 60 egy éjszaka alatt. O_0

Valami techno.

2018. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Totális magánügye. Az első normális fizetését sok ember elszórja arra, amit szeretne, ezzel ünnepli, hogy pénzt keres. Egy öltöny még normális is ebből a szempontból. Majd később megtanul spórolni is, annak is eljön az ideje.
2018. ápr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!