Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? 13 éves lány...

Ez normális? 13 éves lány létemre elég eltérő a stílusom a többi korombeli lányétól.

Figyelt kérdés
Dubstepet hallgatok. Imádom a motorokat és nemsokára meglesz az 50 ccm-s. Ez elég eltérő a korombeli lányok érdeklődési köreitől.

2018. ápr. 26. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
dábsztep xD
2018. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
És akkor? Persze, hogy normális. Az lenne abszurd hogyha mindenki azt szeretné meg azt hallgatná mint mások. Szóval nyugi.
2018. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Dubstep dubstep, vagy elektronikus zene amit dubstepnek hívsz mert nem ismersz más műfajt azon belül? :D

Amúgy jó neked. :D

2018. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan eltérő, én is motorozok, mint 2 lány osztálytársam. Nem nagy cucc. Zenei érdeklődés meg mindenkinek más.

Nem tudom miért gondolod, hogy nem lenne normális, kinéznek miatta?

Középsulibannem fognak, ha ezért aggódsz.:)

2018. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Suliban sokan kinéznek emiatt.
2018. ápr. 26. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nem pávák dugnak majd, hanem motorosok. Mindegy.
2018. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Suliban bármi miatt kinézik az embert, miközben tök egyformák vagytok. Nyilván nem lehet mindenkinek ugyanaz a hobbija.

Ettől függetlenül próbálj meg barátkozni a többiekkel, ha csak azt hajtogatod, hogy te mennyire különbözöl tőlük, azzal saját magadat közösíted ki.

14 évesen kismotorozni pedig nem olyan extra dolog, nem véletlenül van ilyen alacsonyan a korhatár.

A többi lánynak lehet, hogy meg sem engednék a szülei, hogy motorozzon, vagy pénzük se lenne rá. Lehet, hogy amúgy tök érdekelné valamelyiküket a téma, ha beszélgetnétek róla.

Vagy igazából milyen választ vársz? Szerinted nem vagy normális?

2018. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Hú, de különleges! Ja, nem.
2018. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A többiek mind egyformák?
2018. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kit izgat milyenek mások? Én is GIJoe-val és Matchbox-okkal szerettem játszani kislány koromban, és még büszke is voltam arra, hog ymás vagyok.

Döbbenet, hogy ez a fajta különcség imádat másban kétségeket okoz. A szüleid nem erősítenek abban, hogy te jó vagy? :)

2018. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!