Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a kövérekről?

Mi a véleményetek a kövérekről?

Figyelt kérdés
Csak őszintén.

2018. ápr. 27. 07:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
3%

Ahogy 19-20 mondja.


Nekem volt egy exnőm,ez is hozzátett,hogy exem.

Ő sportol,heti 4 edzése van,ő odafigyel csinos lesz,kajára figyel.

Aha,jaja edzés nála kimerült egy 20 perc sétában meg csinált 2 perc hasazásnak látszó valamit,szánalmas volt.

Én meg kb. majdnem okádok edzésen meg köpöm ki a tüdőmet meg néha sírok a fájdalomtól.


Ő 20 perc alatt végzett meg se erőltette magát,aztán ette a snickerts meg a zsömlét meg az undorító gépsonkáit.


A kövérek pont ilyenek,így diétáznak mint ez a csaj volt,meg a sport max ennyi nekik.


Úgy,hopgy csak maguknak köszönhetik,én miért tudtam szépen leszálkásítani magam?

Jah mert igen én odafigyelek,nincs csokika meg cukros undormányok max ritkán.

2018. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

" Kamu,olyan nincs,hogy valaki fetreng zabál és vékony nincsen ilyen. "


Na akkor mesélek valamit. Van egy munkatársam, 25 éves srác, majdnem 190 cm magas és olyan vékony, mint a ropi, a mozgása emiatt kissé esetlennek hat. Reggel fél kilencre járunk dolgozni, tízig hajtás van, eközben ő az egyik kezével dolgozik, a másikban szendvicset tart, de itt olyan méretű szendvicsekre gondolj, mint a Régi idők focijában Minarik zsíros kenyerei. Ebédidőben magához vesz két ételhordót és elindul ebédelni. Mindig két adagot eszik, mert közös házban laknak a szüleivel és a nővérével, akinek saját családja van és külön főznek, ő pedig kétfélét eszik, mert imád enni. Két normál adag kajáról van szó és kevés kivételtől eltekintve mindkettőt megeszi. Van, amikor nem és felajánlja másnak, aki éppen nem hozott kaját, de általában megeszi. Aztán estig (12 órát dolgozunk) megiszik egy kétliteres kólát vagy egyéb lónyálat és akárhányszor elmegyek az asztala mellett, mindig látok rajta chipset, nápolyit, csokit és folyamatosan nassol.


Lehet, hogy otthon 24 órákat sportol megállás nélkül és még a füléből is diétás brokkoli lóg ki, de azok alapján, amiket elmond, ez nem valószínű.


Ezt most vagy elhiszed, vagy nem, de én két éve dolgozok együtt vele és ez idő alatt végig ezt csinálta. Ezen kívül napi 2-3 energiaitalt iszik meg, emiatt pörög, de gyakran nyavalyog, hogy fáj a feje, tehát ő sem egészséges, de hogy nem hízik, az biztos.

2018. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem tudok velük se együttműködni, se normálisan meglenni mellettük: valahogy más vágányon működnek. Ami pozitívum náluk, hogy pozitív életszemléletük van, ami előny, becsülendő, csak ne erőltessék rá a másikra és/vagy ne használják fegyverként a másik ellen.
2018. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Az emberek ösztönösen úgy működnek, hogy azt tartják szépnek ami egészséges. A kövérség pedig nem épp az egészség jele.

Persze lehet itt píszískedni és a társadalomra ráerőltetni hogy tartsa szépnek a dagadtakat is, de ez önbecsapás. Tudat alatt senkinek nem tetszik. És ezt nem lehet felülírni sehogysem. Lehet itt tüntikézni, meg lehúzni azokat a válaszolókat akik ezt kimondják, attól még semmi nem fog változni. Az evolúciót nem lehet átírni... és nem is kell. Jobb ezzel tisztában lenni.


Egyébként pedig én is voltam dagadt 180cm magas férfiként voltam 98 kiló. Ami még nem a vadkan kategória, de már egy kisebb sertés...és mikor belenéztem a tükörbe undorítónak éreztem magam. Izzadtam is, büdösebb is voltam, nem bírtam felmenni egy dombon biciklivel, egyáltalán úgy semmit nem bírtam, elfáradtam egy kis mozgástól, stb...

Aztán végül rájöttem hogy ez így nem mehet tovább, és nekiálltam mozogni, étrendet változtatni, és lám lefogytam. Most boldog vagyok.

Persze csinálhattam volna azt is hogy gyűlölködök meg beszólogatok másoknak, másokon vezetem le a frusztrációimat, mint rengeteg dagadt teszi. De akkor még most is dísznó lennék, elégedetlen, boldogtalan. Így viszont hogy mások leszólása helyett tettem magamért, már se másokra, se magamra nem haragszom. Jól érzem magam.

2018. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez úgy működik hogy a vékony lányokat szeretem és a nem vékonyak nem érdekelnek (ami azt jelenti hogy nem alkotok róluk véleményt és nem szidom őket).

Általánosságban a különböző alkatú emberekről sincs negatív véleményem mert inkább aszerint teszek az emberek között különbséget hogy jó vagy rosszindulatú.

2018. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell szeretni vagy vonzónak találni a kövéreket. Csak ha elmegy egy melletted az utcán, ne szólj be neki. Nem hiszem, hogy ez nehéz lenne. Csak ugyanazt a tiszteletet megadom nekik, mint egy sovány/izmos embernek.
2018. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 he84 ***** válasza:
Nincs semmi bajom a kövér emberekkel, ők is ugyanúgy emberek. Sajnálom azokat, akik nem hiszik el, hogy igenis lehet valaki genetika miatt is kövér már gyerekkorától kezdve. Van erre 2 példám is. Az egyik, hogy anyukám már gyerekkorától fogva duci, némiképp kövér alkat, tehát mindig is ilyen volt, most is az, de azért nem a legkövérebb. Aki genetikailag kövér, az nem tud fogyni, vagy csak néha nehezen egy keveset és ez nagyban attól is függ, hogy mikor és mennyit hízott rá pluszba különböző időszakokban a genetikáján kívül. Anyukám rendszeresen kint van, jár kel és mozog, mégse lesz soha karcsú, elmondtam miért és nem is eszik túl sokat, nem lusta. Elég nagy butaság ennél is általánosítani, hogy a legtöbb kövér ember lusta, igénytelen stb. Anyukám nem igénytelen, nem lusta, eléggé szomorú, durva hogy így megbélyegzitek a testesebb, kövér embereket, némely emberek szüleit, rokonait, barátait, néha még a ducikat is. Plusz láttam korábban gyerekkori fényképet anyukámról, meg kamaszkorit is, azokon is kövér, duci alkat volt. A gyerek alatt kisgyereket értek, azt meg kétlem, szinte lehetetlen, hogy 2-3 éves gyerekeket felhizlalnak. A másik példám egy régi jó barátom, akit több mint 10 éve ismerek, ő is egy kövér alkat, valamivel kövérebb anyukámhoz képest. Ő is főleg genetikailag kövér, gyerekkorától fogva ő is kövér, mackós alkatú ember volt, a ma napig is az, semmi bajom vele. Persze ő nála is lehet némi plusz súlyfelesleg a genetikán kívül, de ettől még nagyrészt igenis genetika! Anno ő róla is láttam gyerekkori fényképet, ahol valóban kövér, duci volt szintén. Tudom róla, hogy némiképp szegényesen él, nem eszik sokat általában, sétálni is szoktam vele néha (nem a kövérsége miatt, hanem tali és egyéb célból), de több mint fél órás séták, általában másfél órásak, van hogy 3-4 órásak, mégse nagyon fogyott sose, pedig már legalább 2 éve rendszeresen sétálunk, kirándulni is voltunk néha az utóbbi időkben. Igenis genetika és teljesen elfogadóm őt mackósan, kövéren. Nem kéne általánosítani, elítélni, lenézni a kövér embereket, hogy szinte mindegyik lusta, igénytelen, sokat eszik, szendvicseket rak el magának, mert nem így van!
2018. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

# 27/27


nem igazán értem, miről beszélsz, ugyanis pont azt írtam én is, h létezik olyan, h vki genetikai/hormonok/etc. miatt képtelen lefogyni, de a kövérek KIS SZÁZALÉKA ilyen csak.


senki nem írt olyan, h minden kövér lusta igénytelen lenne, azt írtam, h többségük, amit tartok is, mert ezt tapasztalom. azt meg hozol két ellenpéldát a környezetből, nem cáfolja azt, amit írtunk.

2018. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 he84 ***** válasza:
Úgy általában mindenkihez szóltam előttem válaszoló, nem csak hozzád. Tehát azokhoz is, akik sajnos csak úgy lenézik, elítélik a kövéreket ilyen-olyan okokkal, mikor a legtöbb kövér embert és annak okait nem is ismerik. Nem biztos, hogy csak kis százalékuk genetikailag az. Ezt nem tudhatod biztosan, csak tippelsz. Ráadásul időről időre változhatnak az arányok.
2018. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

„Nem biztos, hogy csak kis százalékuk genetikailag az. Ezt nem tudhatod biztosan, csak tippelsz. Ráadásul időről időre változhatnak az arányok.”


19-es hozzászólásom: régen én is néztem kutatásokat, statisztikákat, mindben az szerepelt, a túlsúlyosok alig néhány százalékának van olyan egészség problémája, amitől nem tud lefogyni.

mellesleg nyugodtan utánaolvashatsz, nézhetsz te is statisztikákat.

és sztem itt fejezzük is be, óvodás szintű mentegetőzés, amit művelsz.

2018. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!