Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a kövérekről?

Mi a véleményetek a kövérekről?

Figyelt kérdés
Csak őszintén.

2018. ápr. 27. 07:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az embereket ennyire zavarja a lustaság? És csak akkor, ha meglátszik az emberen, vagy akkor is, ha vékony, de egész nap fetreng és zabál?
2018. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

Kamu,olyan nincs,hogy valaki fetreng zabál és vékony nincsen ilyen.

A kalória hova megy felszívodik az univerzumba vagy hogy?

Az is plöttyedt vagy narancsbőrös,az is szánalmas szerintem nagyon gáz.

Tutira nem feszes egy olyan csaj hanem mint a kocsonya,fújjj

2018. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Az való igaz, hogy ahogy idősödünk, egyre rosszabb az anyagcserénk. De épp ezért nem szabad lustálkodni, mert aki nem mozog az elhízik. Én voltam 85 kiló is, és lefogytam 68-ra mert elkezdtem biciklizni.
2018. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Hát ez se
2018. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hát ez valamilyen szinten igaz,de nekem akkor valami történt mert most fejlődök mint a gomba izomzatban,meg megy le a zsír 30 évesen,egyre jobban nézek ki.

Az átlag egyre jobban pukkan le én fordítva tervezem. :)

2018. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Gyerekkoromban nem szerettem őket, mert csúnyák voltak. Aztán azóta már felnőttem.

Sajnálom őket, mert nehéz élet helyzetet, vagy életet élnek végig.

A függés viszont sok ember sajátja, csak azokon jobban látszik, akik a stresszt evéssel kompenzálják...

2018. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%
Jaaaj gyerekek. Akik azt hiszik ez lustaság azok baromi sokat tévednek. Próbáld ki hogy sokat eszel, és mozogsz, és azt is, hogy lusta vagy de nem is eszel sokat. (nem fogsz hízni...magyarán sok ember csak nem eszik sokat, de nem is sportol... maradjunk ennyiben.)
2018. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem ezt a nagyfokú utálatot a kövérek iránt. Jó, én nem lennék kövér, de nem nézem le őket, meg nem hiszem, hogy lusták. Nekem is van kövér barátnőm, állandóan mehetnékje van, nem lehet lelőni. Nekem már a fszom tele van, várnám a villamost, ő meg, "á, az csak 3 megálló, simán legyalogoljuk".


A cigiseket megértem, a többiek életét is megkeserítik, most van meleg idő, az én szomszédom este egy órán át cigizik az erkélyen, nekem meg az egész lakásom büdös. Az alkohol is gáz, beléd köthet a részeg, vagy részegen vezet, családokat tesz tönkre, drog ugyanez. De valaki, aki 300 kiló és tömi a csipszet... nekem semmi kárt nem okoz. Vagy már azért is haragudni kell a másikra, ha nem tetszik, amit látunk, ha ránézünk?

2018. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
43%

OFF: elkezdtem olvasni a válaszokat, és a fejemet fogom.

lerí rólatok, h reflexből lepontozzátok azokat, akik nem babusgatják szegény kövéreket.


miért jó az, h úgy csináltok, mintha nem tehetnének arról, h kövérek?


az egyik válaszolónak teljesen igaza van: régen én is néztem kutatásokat, statisztikákat, mindben az szerepelt, a túlsúlyosok alig néhány százalékának van olyan egészség problémája, amitől nem tud lefogyni.


ergo hiába fáj az igazság, a kövérek nagy része egyszerűen lusta és igénytelen.

ha félreteszem a statisztikákat, akkor meg a hétköznapokban szintén aztán látom, a kövérek nagy része semmit nem mozog, az íróasztala alatt ott a 2 literes kg, szendvicshalom.


és még mielőtt vki leírnám, h mi közünk ahhoz, h vki kövér: hát majd megtapasztalod, ha a munkatársnőd/főnököd/etc. egy túlsúlya miatt frusztrált nő lesz, aki a környezetén vezeti a le frusztrációját.


a kövérség bizony sokat elmond egy emberről, és egyáltalán nem olyan, mint a hajszín (lol).

2018. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
64%
* 2 literes kóla,"több kg"szendvics.
2018. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!