Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mondok/teszek valamit,...

Ha mondok/teszek valamit, akkor masik héten miert ugy adják nekem elő mintha ő találta volna ki?

Figyelt kérdés

Peldak:

1. Nemigen szoktunk sminkelni a barinokkel de egyszer ugy mentem hozzajuk hogy a szemhéjamra tettem egy szines szemhejport. De le is tettem rola nem vált szokásommá. Erre masik heten barinőm detto ugyanolyan szinuvel ugyanugy kifestette a szemét es előadja nekem hogy ugye milyen jó ötlete volt es ugye milyen szep lett a szeme?

2. Kitaláltam hogy kendőt kötök a derekamra takarni a fenekem ill derékmelegitot lentebb tolok, erre másik barinőm amikor nem abban voltam felkötött magának egy kendőt ahogy en szoktam es eloadja szintén ugy hogy ez az ő ötlete igy erzi önmagának magát azaz magára mondta hogy "ez a stilus annyira én vagyok"

3. Tesomnak mondtam egy valamijére egy kedves cuki dolgot erre detto ugyanezekkela szavakkal eloadja nekem ugyanazt az en valamimre

4.x-nek emlitettem hogy kiprobaltam a mosodiot es milyen jo, erre masik heten x neki all ajanlgatni nekem mintha az ő nagy felfedezése lenne

Stb.


Mindenkinek amnéziája lenne es nem emlékszik hogy én mondtam/tőlem latta stb?


2018. ápr. 28. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam a családomnál van így, de 2-3 perces különbséggel mondják vissza, most képzelj el egy kínos családi szülinapot:

- Jó ez a torta, túrós? (#1)

- Nem, mascarpone van benne, beletörve meg oreo keksz. (#2, a tortakészítő)

Pár pillanat múlva:

- Vajon mi lehet ebben a tortában? Tisztára mascarponénak tűnik! (#3)

- Nem, szerintem túrós. (#4)

- Szerintem is túró kakaóporral megszórva! (#5)

- Öööö... Mascarpone + oreo keksz. Nincs benne kakaópor. (#2, a tortakészítő)

Pár pillanat csend.

- Tuti mascarponéből készült a torta! (#1)

- Nahát, tényleg, pedig elején azt hittem túrós! (#4)

- Szerintem még kakaópor sincs benne, hisz a krém fehér, csak keksz darabok vannak benne. (#5)

- Nahát, igazatok van, ez egy mascarpone torta keksszel! (#3)


A tortakészítő hangosan felröhög. Azaz én... Ezt még 10 percen keresztül játszottuk (belekerült az, hogy mi van akkor, ha csak tejszínes simán), végül gratuláltak maguknak, hogy egyedül kitalálták milyen torta :D 6-68 éves korig volt ez, szóval nem csak szenilis öregek csinálták ezt.

Én is megfigyeltem ezt másnál is, de nem tudom miért van ez :D

2018. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak nekem olyan mintha magamat hallgatnám vissza sokakban.


De az sem semmi amikor gyerekkoromban eladosat játszottam, erre felnőve tesom dicsérik hogy már gyerekkorában is milyen üzleti érzéke volt.


Olyan bosszanto az egész.

2018. ápr. 28. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!