Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak többsége miért okoskod...

Férfiak többsége miért okoskodik? Mindig úgy adják elő a dolgokat, mintha ők mindent tudnának.

Figyelt kérdés

Nőket most nem említem .

Régen azt hittem, hogy de okos, meg nem is hülye, nem értettem, hogy miért nem jutott többre. Oké, akinek van esze, de ha van ha nincs , mindig mindenhez van hozzáfűznivalójuk, véleményük. Ez az állatvilágból maradt fent vajon ,hogy ki az erősebb , ki tud többet?


2018. ápr. 22. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Tükröd van?

Állj elé és akit látsz benne, kérdezzed meg, honnan tudja tükörképed, hogy valaki okos-e, vagy csak okoskodik?

A kevés ismerettel rendelkező, ezért butának tartott embernek a legynagyobb okosság is csak okoskodásnak tűnik, hiszen szent meggyőződése, hogy az úgy igaz, ahogy ő képzeli.

2018. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom te is az okosak közé tartozol...
2018. ápr. 22. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

A társadalom nagy része (főleg a volt keleti blokkos) pr0li,és földtúró gmicsizmás paraszt.

Na ezek a primitívségük miatt még állati ösztönökkel is rendelkeznek,de mivel beszélni tudnak,nyomják a szócsatát a végtelenségig,mert egymást akarják überelni folyamatosan,mint a vadállatok a természetben.

Pontosan ahogy írod:ki az erősebb,ki tud többet.

Jó példa erre a börtön,aki csöndes,az gyenge és eltapossák.

2018. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mind a két fél eszméletlenül buta tud lenni, vagy okos.


Én férfiként is nagyon sok buta férfit látok 5 méteres pofával ami engem is idegesít.


Nőket is sokat látok aki szépen elmondja hogy ő miért tökéletes, miért okosabb a ferfienél “ezt kell csinálni” parancsnok közben ő pont az ellenkezőjét csinálja amit mond de nagyon tudja mi a helyes 😀 szóval hagyjuk.


Ez már régi történet hogy a nő uralkodni akar mindenen és mindenek felett...de ennek egyszer csúnya vége lesz.

2018. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A nők arra büszkék, hogy hulyek5nehsny dologban. Pl. "Nem tudok én vezetni , nő vagyok! "
2018. ápr. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!