Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Romániában ennyire nyíltan...

Romániában ennyire nyíltan élnek a bűnözők?

Figyelt kérdés
Egy pár barátommal nemrég egyet lementünk Erdélybe eltölteni ott egy hetet,mivel van ott egy kisebb nyaralójuk.Este bementünk a közeli városba és találtunk egy elég jónak tűnő klubbot.Láttam,hogy van egy helyiség ajtóval elválasztva biztonsági őrrel ahová bement pár igazán szemrevaló lány.Mikor követni akarta őket a biztonsági megállított,hogy az VIP részleg.Kérdeztem tőle,hogy mennyi a VIP jegy amire azt válaszolta,hogy csak különleges vendégek kapnak jegyet.Kissé csalódott voltam,mivel elég szép lányok mentek be.Kicsivel később megérkezett egy alak másik két formás lánnyal és csak azon az ajtón mentek be.Mikor beléptek az ajtón egy pillanatra beláttam és az egyik asztalon szerintem egy pisztolyt láthattam.Így már kicsit összeállt a kép,hogy kik is a "különleges vendégek".Ennyire lazán veszik a bűnözőket Romániában?Budapesten is lehetnek ilyen helyek?
2015. júl. 4. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Parlamentnek hívják.
2015. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!