Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha valakinek...

Mit lehet tenni, ha valakinek a megszállottja vagy?

Figyelt kérdés
Keresni kell másikat, hogy aztán arra szállj rá? ._. Hogy lehet ebből kitörni?

2018. ápr. 28. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Csak nem egy énekesről van szó? :D

Koreai?

2018. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szálld meg, akit akarsz, aztán majd megunod!
2018. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggőség a téma? Vagy plátoi valami?
2018. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit.
2018. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasznosítsd pozitív irányba a dolgot.
2018. ápr. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, lehetőleg ne menj a másik agyára:) Szóval ha ő nem akarja, zavaróan sokat ne legyél a társaságában, ne nyüzsögj túl sokat körülötte. Egyébként állítólag, ha a fát megöleled, akkor ő ad neked energiát, de ha háttal dőlsz neki, te is le tudod adni a saját fölös, plusz energiáidat; mert ekkora mennyiségű pozitív energiával, mint a szerelem, azzal sem feltétlenül tud egyedül az ember mit kezdeni. Szal menjél ki egy kicsit a természetbe, mászkálj. Egyébként szerintem a nem háttal dőlés, hanem az ölelés is beválhat; kicsit olyan lesz talán, mintha őt ölelnéd meg; ha ő , a valódi személy viszont nem akar tőled semmit. Meg pl nemtom, amikor én nagyon viszonzatlanul szerelmes voltam, este elmentem sétálni, hogy lehűtsem magam. És lehet még csokit is enni, csak vigyázz, hogy mértékkel, tehát túlzásba ne vidd, akkor már ha túl sok lenne, akkor parancsolj rá magadra az elméddel, hogy oké, rendben, nem kell több csoki. Mert azért egy idő után vissza is kell fognod magad, ha annyira kell, vagy ő, vagy a csoki egy ilyen pótlékként, ha ő nincs.
2018. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*egyél egy fagyit most szerintem:)
2018. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Ja és vadidegenekbe, érintkezés nélkül is bele tudod pumpálni a szeretetedet ha kell. Én egyszer annyira fel voltam töltve, át voltam itatva szeretettel; és akkor a vonaton lévő utazótársaimba pumpáltam bele. Ők meg erről valószínűleg nem is sejtettek semmit, csak azt láthatták, hogy mosolyogtam de nagyon:) Ottan tele volt a kocsi, és akkor úgy ott volt sok ember, és őnekik osztogattam szét a szeretetemet, de nem kommunikáltam velük semmilyen formában, csak úgy messziről, még a kocsi másik végébe is.
2018. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!