Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » En itt most uj vagyok, sokszor...

Jáhel kérdése:

En itt most uj vagyok, sokszor olvasom valaszaitokat es most eldontottem hogy regisztralok. Szamomra a "Mit vegyek fel? "kerdes rengetegszer tevodik fel egy nap. Teli es nyari ruham osszesen 6 doboznyi van. Gondolom el tudjatok kepzelni

Figyelt kérdés
Igazabol nem tudom osszekombinalni(osszerakni)a ruhaimat.Mit tegyek.Ha van otletetek akkor irjatok vissza.(a hajam barna es a szemem is)ha ez nektek segit valamit.koszi elore is

#divat #öltözködés #hoegyan nezzek ki jol.hogyan jojjek be valakinek az oltozkodesemmel
2018. febr. 23. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Pinteresten ha beirod, hogy outfit, akkor talasz egy csomo otletet ott. Igy nehez lesz segiteni, de ott tuti talalsz valami olyat, ami van es tetszik:)
2018. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:

Őszintén szólva nekem nem igazán vannak ilyen gondjaim, megnézem hogy milyen az idő és felöltözök.

Amúgy segít ha egy nep amikor ráérsz, kiszelektálod hogy mi az amit egyáltalán nem hordasz és azt add vagy adományozd el. Próbálgasd fel a ruhákat különböző kombinációkban és ha valamelyik jó akkor tedd egymás mellé őket a szekrényben vagy valami. Így reggel kómásan is át lehet látni hogy mi mivel jó.

2018. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!