Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem az irigy...

Hogyan kezeljem az irigy lányokat magam körül?

Figyelt kérdés

A szakunkon volt egy srác, akinek tetszettem tavaly, és ez a srác a szaktársaim közül két lánynak nagyon bejött. Ezek a lányok mindig rólam pletykáltak, gúnyolódtak rajtam. Most egy másik srácnak tetszem ugyanabból a társaságból, aki a lánycsapat egy másik tagjának tetszik, és most az is engem utál, flegma velem, pofákat vág rám és mogorva.

A szakunkon a lányok engem kiközösítenek, egymás közt azonban nagyon megvan az összhang. Én pedig egy-két fiúnak tetszem, akik a csajoknak tetszenek.

A lényeg az lenne, hogy engem nagyon bánt ez a bánásmód és a viselkedés, amit ezek a lányok tanúsítanak az irányomban. Nem tehetek arról, ha tetszem valakinek/valakiknek. Most ezért miért engem kell bántani?

Hogyan kell kezelnem ezt a helyzetet? Sosem tudtam sajnos az ilyet kezelni, és kikészültek az idegeim. Nem gondoltam volna azt, hogy ezt a felnőttek is csinálják egymás közt, úgy tudtam ez dedós viselkedés.


Egy huszonéves lány.


2018. ápr. 29. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Az ilyen esetek elkerülése végett van az a mondás 'házi nyúlra nem lövünk'(csak ha támad)
2018. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Tojd le őket.
2018. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Tanulnék, amiért ott vagyok. Más pazarolhatja az energiáit hülyeségekre.
2018. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Ignoráld őket, ahogyan csak tudod. Nekik az lesz a legnagyobb érvágás, ha látják rajtad, hogy egyáltalán nem érdekel téged a véleményük. Egyértelmű, hogy féltékenyek.

Én a helyedben szó szerit sz.rnék rájuk, kit érdekelnek? Nem a barátnőid, nem is kellenek, hogy azok legyenek. Inkább örülj, hogy nem vagy egy ilyen társaságnak a tagja. Foglalkozz a fiúkkal, és saját magaddal. Nehogy már azért ne ismerkedhess másokkal, mert őket ez zavarja.

2018. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
42%
Csak simán barátságosan mond meg nekik, hogy erről nem tehetsz, kérj bocsánatot (tudom hogy nem jogos, de ha cukin csinálod bejön), és utána öleld meg a lányokat. Majd mond azt hogy buta fiúk bla bla bla nem tudják hogy mi a jó nekik, nem veszik észre, amit te tudsz, hogy azok a csajok milyen jók. Akkor majd 1 nap alatt őket fogják bántani a csajok, és megúsztad. És lesz barátod is :)
2018. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Itt vagyok. :)

Először is köszönöm a válaszokat!

Másodszor pedig tisztáznék valamit: a lepontozás ezen az oldalon úgy működik, hogy ha egyetlen egy ember pontoz le, akkor az nem esik 30% alá. Ki lehet próbálni a gyakorlatban is, ha nem hiszed el. Nyilvánvalóan sokan pontozták le a válaszod, mert olyan nincs hogy egy ember pontoz le mindenkit és a százalékok más-más értékeket mutatnak. Remélem érthető voltam most.

Én őszintén úgy gondolom, hogy nem bennem van a hiba, hiszen nem én rosszindulatúskodok, pedig ennyi "szekaparti" után sokakból kijönne az állat (legalább is az eddigi tapasztalazok azt mutatják, hogy egy idő után minden áldozat lázad).

Letojni még látványosan le is lehet, én azonban szerettem volna megérteni ennek a viselkedésnek a valódi okát, és volt is egy tippem rá.

Hát olyan nincs hogy mindenki hülye csak én nem, de ez a lánycsapat nem is a mindenkit jelenti.

Nagyon nehéz letojni, viszont valamit kezdene kellene ezzel.

2018. ápr. 29. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!