Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nevezhető durcizásnak,...

Ez nevezhető durcizásnak, hisztinek? Ha igen, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Interneten van egy barátom, akit már régről ismerem. Nos, általában, ha valami probléma ütközik köztük, akkor szó szerint elvonul, nem ír vissza, ignorál. Épp ez a helyzet most is. Csak sejtem az okát, hogy vajon miért tűnt el újra. 22 éves. Felkavar az egész. Általában erre azt mondják, hagyd csak, majd fog írni. Ahogy ismerem ő nem ez a fajta. Valami tanács?

2018. márc. 26. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz mással.
2018. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
@ard le, de komolyan. Aki nem képes felnőtt módjára elmondani mi a fa@ baja van, és képes duzzogva elvonulni hetekre, azzal mit akarsz kezdeni? Nyilvánvalóan sötét, mint a föld. Ja és nem érdekled. Akik szeretik egymást és fontosak egymásnak, azzal nem gond, sőt kifejezetten élvezetes vitázni, érveket felsoroltatni és "elküldeni egymást a francba" :) Ott nincs ez a gyerekesség, vagy inkább megjátszós álszentség, hogy juj, hogy beszél velem, nem szólók hozzá többet...Hagyd békén és tényleg foglalkozz valami mással.
2018. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van ilyen ismerősöm.

Barátnak tekintettem, de a viselkedése megváltozott, és nem akartam folytatni.

Mindig felkeresett, vártam mégis mit akar de végül fél év után is csak annyiban merült ki a beszélgetésünk, hogy "Hy,mizu?"

Aztán vagy neki nem tetszett valami vagy nekem, és kb fél-1 évig offoljuk a másikat.Bár szerintem már végleg vége :D

(Igen csak barátság, semmi több, nem az esetem)


Lyány vótam

2018. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Lyános vagyok:


jah...tanácsom nekem is. Szard le. :D

2018. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ejj! Ezt nagyon nehéz betartani. :(
2018. márc. 26. 18:07
 6/8 A kérdező kommentje:
De ezt szándékosan teszi?
2018. márc. 26. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmi játszma, hogy lemenj kutyába előtte. A nárcisztikus ember nem elsimítani akarja a problémákat, csak győzni akar a másik felett. Manipulálja a másikat, hogy az rosszul érezze magát és feladja az álláspontját.

Az egyetlen helyes lépés a magasról leszarás, ami aztán csípni fogja a szemét. Idővel előkerül, csak nem biztos, hogy érdemes vele tartani a kapcsolatot. Túl sok energia a semmiért.

2018. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Húha...

Akkor marad az ignorálás. Nem megyek le kutyába. Már mondták, hogy van benne valami nárcisztikusság, de nehéz ezt elhinni idegenektől holott látom, hogy milyen kedves és figyelmes volt velem. Különben meg igaz az állítás csak nem akarom elhinni. Zavartak a gondolataim ebben.

2018. márc. 26. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!