Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nekem az egyik kedvenc...

Ha nekem az egyik kedvenc filmem felnőtt fiúként a Villám és a varázsló, mert nagyon cuki benne a cica és tökre szeretnék egy olyan cicát énis, akkor gyerekes vagyok? 24f =^. ^=

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ettől nem lesz valaki gyerekes szerintem. Felnőtt férfiként is lehet bolondulni az aranyos állatokért. Szerintem az a gáz aki túlkompenzál és megjátssza a macsót. Csakis Pitbullt vesz mert az "férfias" miközben titokban yorkira vágyik :D
2018. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én meg egy cicára aki olyan cuki mint Thunder :D igazából nagyon nagy animációs film rajongó vagyok. Sokkal jobban lekötnek mint a többi film amit mások szeretnek. nameg a szuperhősos, marvel, dc és természetesen Animék...
2018. ápr. 29. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálad pár évvel idősebb tanárom (férfi) köztudottan cuki cica és romantikus film-rajongó és ezt nem is tagadja :D

Ne szégyenkezz, nincs miért. Bátyám lassan 40 évesen Garfieldot néz, na és? Ettől még egy értelmes, felnőtt ember.

2018. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem az a baj, hogy gyerekes vagy, hanem hogy milyen kislány stílusban írsz és az a cica billentyűrajz vagy micsoda felb*****sza az agyamat! Annyira idegesítő! Nem az a ciki, ha valaki romantikus filmeket néz férfi létére vagy odavan a cicákért, hanem általában a beszédstíluson van a hangsúly. Az írásnál meglátszik, hogy ki milyen stílusban beszél. A Villám és a varázsló c. filmet még nem láttam, de majd belenézek. Remélem nem leszek cukorbeteg vagy szivárványt hányni tőle. Annyira idegesítő!
2018. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!