Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezgették ezt felnőtt...

Miért kérdezgették ezt felnőtt emberek?

Figyelt kérdés

Egy nagy, szabályos szélű pigment folttal a nyakamon születtem.


A vak is láthatta, hogy nem sérülés, nem csokifolt, hanem azzal születtem.


Max. anyajegynek lehetett volna nézni.


Mégis sokan szinte belehajoltak az arcomba, "miii vaan ott a nyakaadoooon?" kérdésekkel.

De úgy, mintha valami extraordinális dolog lett volna ott.

Egy harmadik szem, vagy valami.


egyrészt egyértelmű, másrészt ezt illetlenség megkérdezni bárkitől is, legyen az felnőtt vagy gyerek.


4 éves koromra műtötték le teljesen, azért hogy nehogy kisebbségi vagy kívülállói érzés alakuljon ki bennem a sok idióta miatt.


Miért ennyire bunkó néhány ember?


2018. ápr. 29. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem zsírcsomó volt a nyakamon, és szinte mindenkitől megkaptam már, hogy "hú mi az ott a nyakadon"...
2018. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
XD leginkább sajnos a magyarokra jellemző ez a fajta viselkedés. Véleményem szerint azért nem olyan horderejű a dolog hogy műtétre kellene vele futkosni. Egyszerűbb a sok parasztot pofán csapdosni. De ez inkább a gyerekkorban történik, "felnőttkorban" már mindenki lekakilja ki hogy néz ki.
2018. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakamon van egy olyan 2x2-es kis piros folt a nyakamon, ami úgy néz ki, mint ha kiszívták volna. Többször hordom a hajam összefogva, vagy az ellenkező oldalra hajtom a hajam. Nem is tudom megszámolni hányszor kérdezték meg, hogy kiszívta ki a nyakam? Erre már csak hülyeségből azt mondom, hogy már nem emlékszel :D képzelheted hogyan néznek rám. Amúgy nekem is kiskorom óta ott van a nyakamon.
2018. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Emlékszek*
2018. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

""felnőttkorban" már mindenki lekakilja ki hogy néz ki"


A francokat.


Nálunk rokoni találkozók általános témái:

De lefogytál.

De meghíztál.

Úgy néz ki mint Ica néni, tiszta Laci bácsi. (Illetve csupa olyan felmenő akit nem is ismerek...)

Miért nem borotválkozol meg?

Hova lett a szakállad?

Miért nem vágatod le a hajad?

Miért ilyen rövid a hajad?

2018. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos ilyen.


Emberek iszonyatosan bunkók és tapintatlanok tudnak lenni.


Eszükbe sem jut vagy le sem xarják hogy a másikat esetleg megbánthatják.

2018. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az emberek kíváncsisága határtalan, meg aztán sokan nem tudják, mi az illem. Sajnálatos.

Ha pedig nincs is rajtad valami igazán feltűnő, mint pl. a Te esetedben a pigmentfolt, majd kreálnak egy vagy több dolgot, ami "izgi" téma. "Túl sovány vagy, "túl fehér bőrű vagy ", "túl rövid a hajad"-én már mindet megkaptam. Amúgy átlagos lányként.

2018. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondaná Hofi, hogy azért, mert nálunk az 1 főre eső bunkók száma: 2.
2018. ápr. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, fehér bőr. Én is folyton megkapom, hogy biztos bent ülök, biztos nem megyek napra.


Hiába magyaráztam el többször, hogy ilyen a bőröm, az volt a flegma válasz, hogy biztos nem napozok. Meg miért nem megyek szoláriumba (orvos egyértelműen közölte, hogy eszembe se jusson ha nem akarok bőrrákban meghalni 30 évesen).


Ez van, az emberek ilyenek, folyton a lehetőséget lesik, hol rúghatnak egyet a másikba, legyen az akármennyire kicsi vagy nagy rúgás.

2018. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!