Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kiírtani ezt...

Hogyan tudnám kiírtani ezt magamból?

Figyelt kérdés
Van ötletetek arra, hogyan tudnám a párkapcsolat iránti vágyamat nagyobb mértékben kiírtani magamból? Itt nem olyan tevékenységekre gondolok, ami elvonja a figyelmem egy darabig (pl. hobbik) vagy elnyomja a vágyam kis időre, hanem egy biztos megoldásra. Hogy ne vágyódjak már erre, mert csak kikészít.

2018. ápr. 29. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám... Még nagyon fiatal vagyok, de már évek óta várok valakire, viszont nem jön senki.
2018. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg az ember egyedül is képes a boldogságra. Melyek azok az elméletek, módok, stb. amivel ezt megpróbálhatnám?
2018. ápr. 29. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

A hobbi nem csak figyelemelterelés kell legyen, hanem boldogságot kell okozzon.

Az ember szociális lény, szüksége van a társaságra, szóval barátok segíthetnek ezeket a gondolatokat elhessegetni.

Ha nagyon radikális akarsz lenni, fordulj egy egyházhoz, Istenhez. Szerintem ez túlzás, de pl egy csoportos meditáció segíthet.

2018. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azonos nemű barátok, versenysport, vallás, de fanatik módon, alkohol-drogok, vagy dolgozz annyit, hogy már ne legyen erőd még álmodozni se párkapcsolatról. Akik jól elvannak egyedül az ismerőseim közül, azok, a felsorolt dolgok valamelyikével érték ezt el.
2018. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

@4: Azért az alkohol túlzás és a fanatikus vallást se tartom megfelelőnek, de hát az ember nem olyan sok dolog közül válogathat ebben az esetben. :/

2018. ápr. 30. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön a kulcsszavakhoz a szúnyog? :O
2018. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
@6: Szenvedés közepette próbáltam kis humort is belecsalni. :D És mert hasonlat, hogy legszívesebben kiírtanám ezt az érzést, mint a szúnyogot. :D
2018. ápr. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!