Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unalmas vagyok mit tegyek?

Unalmas vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szorongós vagyok, nincsenek barátaim 1 lánnyal beszélek a szia mizunál megáll az egész beszélgetés, szóval új barátokat kellene keresnem csak unalmasnak tartom magam nincs témám se. Mit tegyek?
2018. ápr. 30. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Felkeltetted az érdeklődésemet.
2018. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan az a problémám, ami neked kérdező :/ Kár, hogy nem tudok benne segíteni. Igazából fogalmam sincs, hogy mi az, ami mások számára érdekes lehetne beszélgetés közben.
2018. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta már barátom sincsen minden megváltozott.. Ugyan az a helyzet csak nincs kivel beszéljek azzal a lánnyal nem tartom a kapcsolatot.
2018. máj. 29. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor tégy azért, hogy nem gondold magad unalmasnak! Olvass érdekes dolgokról, nézz filmeket, keress hobbit, alakítsd ki a stílusodat, ismerkedj új emberekkel, szerezz izgalmas, új élményeket! Tegyél valamit.
2018. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Flagstaff ***** válasza:
Ami az egyik embernek unalmas, a másiknak szórakoztató. Valami biztosan érdekel téged is, politika, filmek, zene, akváriumberendezés, főzés, szavalás, pozsgás növények, atomfizika, modellezés, bármi... Nem létezik, hogy egész nap ülsz a szobában és a falat nézed! Ugye? Keress a neten olyan blogokat, olyan embereket, akiket ugyanaz érdekel, mint téged, és... kész. Onnan szerintem már menni fog.
2018. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!