Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek; hogy ne legyek...

Mit tegyek; hogy ne legyek unalmas? Leci segits es vissza megy

Figyelt kérdés

Nagyon maganyos vagyok mert nincsenek barataim es ugy erzem neha elhagyott a remeny

Leci segits

Barmilyen tanacsot el fogadok

A lelki alapotom. ...😳

Senki sem szeret nem vesz komojan

Mit tegyek hogy ne legyek unalmas hogy mindenki szeresen velem lenni

Mit csinaljak mirol beszelgesek vagy mit csinaljak

Amugy kicsit szegyenlos vagyok

Nem szeret Senki velem lenni mert unalmas vagyok

Es meg akarok valtozni nem masert hanem magamert

Bocs a helyes irasert


2017. júl. 5. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem találtad meg a neked megfelelő embereket, társaságot. Amit még simán megtalálhatsz. De amúgy az életben sokszor nem találjuk a helyünket és a megfelelő közeget sem. Olyankor kell változtatni az életeden. Szerintem egyáltalán nem magadat kellene ezért okolnod, szerintem semmi baj nincs veled, gondolkozz erről a témáról picit másképp.
2017. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Találd ki, mi az ami érdekel, és ebben fejlődj. Olvass könyveket, nézz érdekes filmeket, dokumentumfilmeket. Egy idő után tudsz majd ezekről beszélgetni. Aztán keress hozzád hasonló embereket, akikkel közös témát tudtok találni, és beszélgessetek. Majd szervezzetek közös programokat is, és egy idő után azt veszed észre, hogy van témád, hobbid, és társaságod is hozzá.
2017. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!