Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig fognak még itt lógni...

Meddig fognak még itt lógni az oldal törzsarcai? Nem unalmas?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ennyi időt eltölteni ezen az oldalon értelmes elfoglaltságok helyett? :)
2017. jún. 7. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Például én sörözök közben és jobban élvezem mint a Z kategóriás filmeket. :)
2017. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Ha új lennél vagy alig látogatnád az oldalt akkor fogalmad sem lenne, hogy kik itt a "törzstagok" szóval a kérdésed magadra is értendő nemde?

Amúgy pont unaloműzőnek vagyok itt.

2017. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

En wczes kozbe irok. Meg tanulas kozbe jovok fel tanulni. Ha kesz a hazimunka de pl parom tanul akkor jo itt irosgatni. Csendes piheno :D es imadnom nezni ahogy rengeteg ember szenved. Tudom beteges...de imadom :D

22L

2017. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

Igazad van, megyek is a TVt bámulni.

Távirányítón sincs olyan sok gomb, mint a billentyűzeten, szóval az sem fogja megterhelni az agyam.

2017. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Szerintem a kérdezőnek is van valami beteges hajlama.:D
2017. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Jogos a kérdés mucika, honnan tudid hogy kik a törzsarcok ha te nem lógsz itt mindig? :) Egyébként meg én pl legtöbbször az unalmas perceimben járok ide, amikor egyébként sem tudnék mit csinálni.. sokat lehet röhögni,vagy éppen sírni egyes kérdések mekkora baromságok,de olykor tanul is az ember más történeteiből..de vannak témák amik érdekelnek, és látom hogy valaki kiírta akkor megnézem, vagy én írok ki éppen kérdést..szóval,jó kis oldal ez :)
2017. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
21%

Feladatom, hogy minél jobban teljesítsen az oldal, mert... Én... Hiszek abban... Hogy a gyakori kérdések... igenis JOBBAN teljesít!

Üdv: A cég arca

-----------

2017. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Ezt az oldalt nem lehet megunni. Tökéletes feszültséglevezető. Néhány kérdésen/válaszon sírva röhögök...
2017. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Míg meg nem szünik! Szerinted van élete aki egész nap itt van? Nem hiszem
2017. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Cry more noob.
2017. jún. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!