Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy valaki a...

Az normális, hogy valaki a program közepén kinyomja a mosogatógépet, mert aludni megy?

Figyelt kérdés
(A program végén 8x sípol a gép, egyébként nem hangos.)
2018. ápr. 30. 22:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Szerintem meg kell beszélni, hogy mi a legkésőbbi időpont, amíg el lehet indítani. Nem tudom milyen gépetek van, de nem biztos, hogy jót tesz neki az , ha a program közben kikapcsolják.
2018. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
35%

Első vagyok, félreértés itt nincs. Ő aludni ment, őt zavarta. Ahogy neked van jogod a gépet elindítani, neki is van joga kikapcsolni. Az, hogy nem tudja, hogy nem hagyunk egy nedves gépet bezárt ajtóval, már részletkérdés. Az is, hogy miért nem szólt róla. Kinyomta, kész, ez a fele normális, tehát mi a kérdésre válaszoltunk. Az összes többi része nem az, azokat nem írtad le, tehát te nem tudsz kérdezni.

Szívesen :)

2018. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!