Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj vagy ez így...

Velem van a baj vagy ez így tényleg nem túl normális?

Figyelt kérdés

A barátaimról van szó. Nem igazán vagyok biztos benne, hogy mit gondoljak. Közös programokról van szó. Kizárólag az ő akaratuk érvényesülhet, ha arról van szó, hogy mi történjen és úgy veszik, hogy nekem majd amúgy is hozzájuk kell idomulnom. Ami általában nem lenne gond, mert hajlandó vagyok kompromisszumokra. Viszont ha a fordított lenne a helyzet és én javaslok valami programot (pl. mozi, kiállítás, stb.), akkor vagy ignorálnak vagy terelnek vagy nincs kedvük. És ezt nem csak néha vagy gyakran, hanem mindig.

Tulajdonképpen már 1-2 hónapja leszoktam arról is, hogy bármit merjek javasolni.


Mi lehet gondjuk? Gondoltam már arra, hogy nem kívánják a társaságom vagy valami hasonló. De akkor miért jellemeznek "barátként" vagy miért hívnak el, ha úgy van?



2016. márc. 6. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonos az érdeklődési körötök? Nem lehet, hogy szimplán csak másra vágynak? Bár barátként azért lehetnének olyan jófejek, hogy oda is elmennek, ahova te szeretnél...
2016. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok biztos benne, mert általában a témáink ugyanazok. Illetve eléggé befeléfordulók is vagyunk, szóval olyan nagyon extrém dolgaink nincsenek.

De csak lehet rosszul látom. Hm...

2016. márc. 6. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem te vagy az alfa-hím a csapatban, így nem a te akaratod érvényesül. Elég hátul vagy most az abc-ben :-)
2016. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alfa-hím. xD Itt nincs olyan, hogy alfa-hím. Ez nem egy falka. :)
2016. márc. 8. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!