Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vélemény azokról a nőkről...

Vélemény azokról a nőkről akik a terhesség alatt is dohányoznak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Hogy felelotlenek.
2018. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
65%
Szerintem iszonyatosan art a babanak es az anyanak is egyarant,en utalom,ha egy terhes anyuka,vagy mar egy babat tolo anyuka cigizik
2018. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Biztos az ő anyja is dohányzott terhesen, azért lett ilyen fogyatékos.
2018. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
hogy aki ilyen önző, felelőtlen, és ilyen rosszat akar a saját gyerekének, az inkább húzzon gumit a palija farkára, vagy szedjen fogamzásgátlót...
2018. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

A tudomány oldaláról azt mondom, hogy undorító és felelőtlen dolog, valamint, hogy rengeteget árt a babának.

A paraszti eszem viszont azt mondja, hogy mivel vidéki vagyok, ahol alig foglalkoznak ilyenekkel az emberek, nem egy anyukát ismerek akik terhesen dohányoztak, a gyereknek viszont semmi baja nem lett.


Persze utóbbi inkább a szerencsének köszönhető, én nem hagynám a leendő páromnak, hogy így kísértse a sorsot a picinkkel a hasában. :)

2018. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Az hogy ő dolga, pont lecarom.
2018. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Hogy nincs joga tönkretenni egy ártatlan ember egészségét.
2018. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Véleményem szerint az ilyeneknek még gyerek sem kéne. Baromi sokat törődhet a baba egészségével, ha előtte kifüstöli szegényt.
2018. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

"Hogy nincs joga tönkretenni egy ártatlan ember egészségét."

Miért ne lenne joga? Meg is ölheti ,úgy hívják abortusz, napi gyakorlat..

Egyébként csak esélyt növel a betegségre a cigi,és az esélyeket egyedül a vakszerencse dönti el erre vagy arra.

2018. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Én lemondtam már arról, hogy valakinek valamit is szóljak, ha látom előre, hogy hülyeséget akar csinálni. Hogy miért? Mert elegem van abból, hogy tök fölöslegesen szól bárki bárkinek is az ember, falra hányt borsó az egész, emellett ha meg problémája adódik, akkor meg mindenkihez rohan segítségért, de ha valaki segítséget nyújtana, akkor az nem jó neki, így rohan tovább és a végén nyavajog, hogy őneki aztán senki sem segített.

Egyszerűen elegem van ebből.

A másik véglet meg az, ha valaki segítségét elfogadja, akkor meg rátelepszik és kihasználja a segítségadót. Elég.

2018. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!