Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik dohányoznak terhesség...

Akik dohányoznak terhesség alatt, azok bevallják a védőnek, vagy a dokinak?

Figyelt kérdés
Őszintén!
2015. máj. 15. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen, bevallottam. 16 héttől nem dohányoztam.
2015. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hazudni is. De csak magadnak hazudsz.
2015. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én nem, csak kíváncsi vagyok!
2015. máj. 15. 13:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

sőt muszáj szólni, mert annál körültekintőbbek lesznek a magzatra!!!


légésfigyelőt vegyél, első, hogy nő a bölcsőhalál kockázata!

2015. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi! De tényleg nem rólam van szó! :)

De egyébként mit számít? Többet vizsgálják az ilyen babát, vagy miben más, mint egy nem dohányzó terhesség?

2015. máj. 15. 13:34
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Nem vizsgálták többet.
2015. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

ilyen baba agyának alacsonyabb az oxigénelláttottsága, ha pl nem sír fel születésnél már kapásból sejteni fogják az okát és célirányosan tudnak vele foglalkozni

nagyban várható a placenta idő előtti öregedése ezt is fokozottabban figyelik

nagyban várható a baba súlyelmaradása is

talán koraszülés is visszavezethető rá

a baba későbbi neurológiai fejlődésére is kihathat


bármilyen rendellenes fejlődés, vagy komplikáció kapcsán az orvosoknak hatalmas segítség minden kórelőzmény!

2015. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
*jav.: első szó: "ilyen magzat "
2015. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Szólni kell, mert a cigiseknek gyorsabban öregszik a méhlepényük, nehogy az legyen, h a baba gyakorlatilag legyengül, éhenhal a méhben, mert az öreg lepény már nem tudja megfelelően táplálni. Lehet, h nem vizsgálnak több alkalommal, mint egy nem cigis kismamát, de biztos, h körültekintőbbek. Persze az is benne van, h jól lecs.esznek majd minden egyes terhesgondozáson, de hát nehogy már a cigis lelkivilága többet számítson mint a baba egészsége.
2015. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
egyébként teljesen mindegy hogy szólsz e, kilóméterekről érezni. és ez most nem sztereotípia, én 10 évig dohányoztam, már 3 éve nem gyújtottam rá, de messziről megérzem ha valaki dohányzik, egy zárt füstmentes rendelőben pláne érezni... anyukám nagy dohányos, egyszerűen nem hiszi el, hogy a frissen mosott ágyneműjének cigi szaga van (dohányzik a lakásban, és mint dohányos, nem érti meg, hogy attól hogy valami kimos és beteszi a szekrénybe, ami mellett évek óta dohányzik, full átveszi a szagot). Egy szó mint száz, jobban jársz, ha szólsz róla, mert így is úgy is tudni fogják, de ha letagadod, még le is néznek majd érte.
2015. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!