Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs igazság a földön,...

Miért nincs igazság a földön, miért soha nem a jónak van igaza?

Figyelt kérdés
Valaha megbűnhődnek, akik annyit bántottak?
2018. máj. 2. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát képzeld velem nem történnek olyan nagyon súlyos rossz dolgok. Irigykedj csak, ennyit tudsz te is;))
2018. máj. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

En is tapasztalom hogy meg.

Exem pl házassággal hitegetett, folyamatosan hazudta hogy szeret, közben megcsalt es ki is dobott, a kövi párját szerette aki aztán megcsalta, kidobta es ugy letört hogy akkor keresett meg hogy bocsánatot kérjen tőlem mert akkor érezte at mit tett velem.megbeszeltuk es ment tovabb külön az elet.


Anya ler...bancozott engem(nem egyszer,ill a csunyabb szot hasznalt/ja), idősen lett egy párja akinek a lánya nem fogadja őt el es folyamatosan kapja tőle vissza ugyanazt amit en kaptam, vérig van sertve, de eszébe nem jutna, hogy ugyanazt kapja amit ő adott.


Külfoldi jo melohelyen a románok rám szálltak (egyedul voltam magyar), gunyoltak, loptak, ki akartak csinálni, alig mertem a szállora hazamenni, de kitartottam es egyiket baleset érte, masikat a főnök cseszte le de ugy, hogy abban nem volt köszönet, mindegyikkel olyan dolgok törtentek, hogy szépen elpárolgott az összes a munkahelyről, egyedul maradtam és felvettek angyali kedves cseheket mellém


Anno egy magyar csaj lopott meg es kint van olyan vonat ahol csak szuroprobaszerűen ellenoriznek mert alapbol nincs kalauz, erre rittig akkor jott ellenőr amikor az engem megloponak egy napja lejart a jegye (3 naposat vett de 4. napon utazott haza es még soha nem talalkozott kalauzzal)


Rengeteg ilyen "visszakapja" dologgal talalkozom. Lehet veletlen, ki tudja

2018. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mo.-ra kellene végre egy saját Chuck Norris.
2018. máj. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Annyit azért hozzátennék, hogyha már a karma is képbe került, hogy a karma szerint sem feltétlen ebben az életben kapja meg a büntetését a gonosz ember (egyes vallások szerint pl. ganalytúró bogárként születik újra).


Szóval all in all, a karma sem mondja azt, hogy a gonoszak ebben az életükben megbűnhödnek.

2018. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hidd el vissza kapják csak légy türelmes és várd ki....


Alapból azért " adják" ezeket a dolgokat mert ök is régebben ezt kapták.


Csak ök képtelenek felülemelkedni az emberi patkányságaikon.Ezért ilyenek maradnak.


Te légy erösebb és ne alacsonyodj le az ö szintjükre.

2018. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!