Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebből meg lehet valami?

Ebből meg lehet valami?

Figyelt kérdés

Az és barátnőmmel 1 éve szakítottunk majd most a napokban kicsit osszejarogatunk de utána mindig szet megyünk majd ujra.


Szeretem ezt a lányt o is engem de nem tudunk össze jonni végre...közben vannak masik lányok is a képbe amiről o tud de vele akarok lenni őt szeretem...elmondtam neki lehet esély arra hogy ujra összejövünk ? Hogyan tudnam kicsit jobban megpuhitani?


2018. máj. 3. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak más lányok de őt szereted... hát ezt valahogy nem tudom elképzelni


Elmondtad? És mi a válasza?


Nézd biztos van valami oka hogy szakítottatok


Ha a lány szeret és te is őt akkor szerintem nem lenne probléma és szakítás és más lányok a képben...

Szánalmas

2018. máj. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 agicacicamica. válasza:
Ha vele akarsz lenni, akkor miért vannak más lányok is? Talán leginkább úgy tudnád meg puhítani, hogy ha nem lennének más lányok. Hidd el, ennyire egyszerű.
2018. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem
2018. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!