Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igazuk van a barátaimnak,...

Igazuk van a barátaimnak, hogy egy ilyen férfi miatt nem éri meg szomorkodni vagy csak vígasztalni akartak?

Figyelt kérdés

Sokáig akartam őt, de én is elgondolkoztam rajta, hogy lehet, hogy jobb nekem nélküle. Évek óta együtt van egy csajjal, de nem szereti, csak azért van vele, mert a csajnak jó teste van s imponál a srácnak, hogy szinte mindig kipakolja a csaj a melleit s ehhez sokszor miniszoknyát hord, másképp nem tudja magára vonni a férfiak figyelmét. Ő maga mesélte, hogy csak a csak küljese fogta meg.

A csaj szinte tényleg csak a testével foglalkozik, nem képzi magát,nem jár egyetemre, mert ott tanulni kell, inkább elvégzett egy ilyen műkörmös kurzust s kész.

Tényleg nem nagy veszteség egy ilyen férfi?


2018. máj. 5. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Itt vagy meg?
2018. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Csak vígasztalni akartak. 4 hosszú (4 évesnél hosszabb) kapcsolat után garantálom neked, hogy senki nincs évekig együtt olyannal, akinek kizárólag a teste tetszik. Az évekig egyszerűen nem megy, olyan nincs. Meg aztán jótestű, szexisen (akár közönségesen) öltözködő csaj rengeteg van, cserélgethetné őket, de nem teszi. Kitart amellett az egy mellett. De a barátok ezért vannak, hülyeségeket beszélni, amíg kicsit felvidulsz.
2018. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek együtt 4 éve, sőt 3 se 🤣😂. Világ életében nőcsábász volt a srác, amúgy meg volt neki emellett a csaj mellett is más, csak a csaj kiment Németbe és ő maradt ennél a csajnál
2018. máj. 5. 16:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy abszolút nem vagyok szomorú.
2018. máj. 5. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

....de viszont írtál ide, tehát valahol mégiscsak böki a csőrödet.

De azt mondom, ha neked nem csak a teste/pénze miatt kell a srác, akkor hagyd. Csak nézd meg, hogy milyen élete van és esetleg mennyire sekélyes. Majd dönts, hogy te jól éreznéd-e magad így vele a mindennapokban.

2018. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 he84 ***** válasza:
7%
Igazuk van, jól látják a helyzetet. Hisz hogyha az a férfi csak a teste miatt van azzal a nővel, akkor sajnos felszínesen áll hozzá, csak a szép design-ja, a külseje érdekli, na meg a lyuk rajta, amin keresztül szex és ha ez így megy tovább, akkor ezt fogja idővel megszokni, ami nem túl jó. Méghozzá azért nem, mert akkor szinte mindig minden nőnél csak a külsőt, a design-t fogja nézni és felszínes fog maradni. Ebben az esetben pedig a nők belseje, tehát lelke, személyisége sajnos nem fogja érdekelni. Próbáld meg túl tenni magad rajta és barátkozz olyanokkal, akiknek inkább a belső a fontos. Én is jobb szeretem az olyanokat, akik a belsőt értékelik igazán és nem kényesek mindenféle kis külső hibára, vagy másságra, legyen az akár testalkat, akár egyéb.
2018. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
Hmm, hát hogyha az a férfi nőcsábász, akkor sajnos nem túl megbízható és könnyebben megcsalhat nőket. Szerintem mondj le róla, mert megváltoztatni nem tudod, tévedsz ha netán azt hiszed, hogy még megváltoztathatod, mert nem. És aki azt mondta, hogy a barátok azért vannak, hogy hülyeségeket beszéljenek, az téved, mert nem így van! Egy normális, igaz barát nem beszél hülyeségeket, pláne nem komolyabb szituban!
2018. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Alapból felesleges egy olyan "kapcsolat" miatt enni magad ami soha nem létezett.

Lényegtelen miért van együtt a csajjal, ez az ő dolguk...ő kapcsolatuk...ők tudják mit szeretnek a másikban.

Ha veled nem jár/járt a srác akkor nincs ügy amiről beszélhetnél, és ami miatt szomorkodni kellene. Szóval a barátnőidnek igaza van, lépj tovább!

2018. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdező nem kicsit beteges!

Mások kapcsolatát lesni évekig???!

2018. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

“A kérdező kommentje:

Nincsenek együtt 4 éve, sőt 3 se 🤣😂. “


Milyen egyetemre jársz?? ÉN voltam 4 évnél hosszabbb kapcsolatokban, ezért mondom, hogy az, amit TE írtál, hogy az illető ÊVEKIG együtt van valakivel csak a teste miatt, olyan nincs. Így már sikerült megérteni? Szereti a lányt, különben már régesrég lecserélte volna.

2018. máj. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!