Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt más férfi is akinek...

Van itt más férfi is akinek az teszi tönkre az egész életet hogy túl sovány, gyenge fizikumú és még csak nem is férfias?

Figyelt kérdés
Nekem ez teszi tönkre az életem, a csajoknál esélyem sincs így, nincs önbizalmam, utálom magam utálom ezt a testet. Ráadásul okosnak se születtem munkám sincs jelenleg elegem van mar mindenből. Még a gyári munkákhoz is balek vagyok, az is nehéz nekem. Igazából ha nem lennék egy csontrakéta hanem legalább dagadt akkor beállhatnék biztonsági őrnek és legalább lenne melóm. De a soványságomnak köszönhetően ez sem lehetséges mert igy csak kinevetnének meg senki se alkalmazna. Szívesen járnék kondiba meg szednék táplálék kiegészítő porokat hogy nagyobb legyek de ezek sok pénzbe kerülnek. Nem tudom mit tegyek jobb lenne nem élni. Amilyen szerencsétlen vagyok rám még lehet hogy a porok sem hatnának. 25F

2018. máj. 1. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mi a foglalkozásod, a végzettséged?
2018. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van egy szakmám a lényeg ezzel nem lehet munkát találni vagy csak nagyon nagy szerencsével.
2018. máj. 1. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarnál munkát találni, akkor minden lehetőséget megragadnál, ezt is...
2018. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk egy havi korlátlan konditerem használat 9900 Ft.

Szerintem nem kivitelezhetetlen, de akár fel is vehetsz 240000 Ft hitelt és két év alatt elég izmosra ki tudod magad gyúrni.

Nem mellesleg, már rengeteg sovány, gyenge, öreg biztonsági őrt láttam a postákon és a szupermarketekben.

2018. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Járj csak el kondizni. Első, hogy a szilárd étkezésed tedd rendbe.

Alacsony is vagy?

2018. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kondibérlet párezer forint, a porok meg feleslegesek legtöbb esetben! Ha szilárd kajából megvan a tápanyag akkor porokkal se fejlődnél jobban. Járj csak el. Ott nem fognak kinevetni, mert az értelmesebbek akik tényleg edzeni mennek nem a tükörben fotózni és facebook majomkodni azok észre se vesznek mert az edzésre és magukra koncentrálnak.
2018. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Kezdj el futni, meglátod jobban érzed magad majd tőle. Manapság egy csomó szabadtéri kondigép is van a parkokban. Meg otthonra is beszerezhető 5 ezer ft-ért egy normál súlyzó készlet. Abból hozd ki a legtöbbet amiből tudod... Egyél egészségesen és ezek is segíteni fognak. A sportolás ma már nem kerül vagyonok a ha keresed a lehetőségeket.
2018. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy?
2018. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alacsony, 182-183cm korul lehetek. Pontosan nem tudom.
2018. máj. 1. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod, ne legyél ennyire elkeseredve. Én például kövér vagyok, és erről már sokkal inkább tehetek, mint te arról, hogy sovány vagy. A szókincsed alapján kétlem, hogy nem lennél alkalmas gyári munkára sem. Ha pesti vagy, jelentkezz buszsofőrnek, ott most 400 a bruttó, és már autóra vonatkozó jogsival is fölvesznek. Nyilván vannak munkahelyek, ahová kell a jó megjelenés, de sokkal több olyan van, ahová nem. Ha pedig nem érzed magad elég okosnak, akkor tanulj angolul, az első nyelvtanfolyam ingyenes.

Aki meg kinevet, azt nevesd ki te is.


Ha barátaid sincsenek, írj nyugodtan nekem.


25f

2018. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!