Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a férfiak körében...

Miért van a férfiak körében egyre inkább az ilyen nők iránt igény?

Figyelt kérdés

Aki csinosan öltözik, de nem ribisen, azt max észre se veszik, aki meg kiteszi melleit, miegymás, ahhoz meg sorra mennek a pasik. Miért van ez?

Sajnos tapasztaltam is ezt, hogy amikor egy sima ruha volt rajtam, ami nem testhez simuló, dekoltált volt, kevésbé kellettem a férfiaknak, mint dekoltált tapadós ruhában. Ez a megoldál, tegye ki mindenki, amivel rendelkezik, mert erre van igény?


2018. máj. 6. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Ami eladó azt reklámozzák, ami nem azt nem.

Honnan tudja a férfi, hogy a nő párt keres?

2018. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Mert elsősorban dugni akarnak.

Az ilyen nőcikre az "olyan" hímek hajtanak, sose bánd, tegyék. Kerüld el őket messzire. Én sose jártam kihívó ruhákban, nem a stílusom, és sosem zavart, hogy aki kipakolja a csöcseit azt körüldongják. Egy csomó balfszt ki lehet így szűrni amúgy, használd ki ;)

2018. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már ezer éve így van.
2018. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Mert a pr0li népnek ez kell,a feltűnősködés.

A primitív embernek a külsőségek számítanak.

Amikor egy agyontetovált izompólós pronyó bömbölő zenével nyomja valami németbűbehozottvacaknak,arra is rányomulnak a a pronyómuffok.

Hidd el nekem,hogy akinek ribisen jössz be,az olyan is.

Az igényes kultúrember mindig is visszafogott volt,ezek is észrevesznek,csak nem állnak le bámulni,fütyürészni,meg beszólogatni,ezért hiszed,hogy nincs a nem ribisre igény.

2018. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél,miért menjenek oda hozzád a férfiak?
2018. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nők is állandóan válogatnak, akkor a hapsik miért nem tehetik meg?
2018. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!