Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vélemények erről: hogy az a...

Vélemények erről: hogy az a "stílus", ami most uralkodik nők körében, kb.60 éve csak az utcai prostituáltaknak való viselet volt?

Figyelt kérdés
...aztán az úgymond rendes nők meg csak néznek, hogy miért fordul mindenki után a párjuk. Azt mondanám, mindenki öltözzön úgy, ahogy ő is elvárná, hogy más nők a párja környezetében kinézzenek.

2017. okt. 14. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Most függetlenül attól, hogy kinek milyen a stílusa. Az egy dolog, mindenkinek a magánügye.

De az utolsó mondatod...."ahogy ô is elvárná, hogy más nôk a párja környezetében kinêzzenek"

Szerintem senkinek nincs "joga" elvárni, ki hogy nézzen ki, pláne egy vadidegentôl nem várhatod el. Ha prombléma van a párkapcsolatban, azt nem idegen nôk stílusának kritizálásával kell megoldani és azt várni, hogy a párom környezetében lévô nôk majd hozzánk idomulnak. Szerintem.

2017. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy a párom megnéz más nôt, egészségére. Emberek vagyunk. Nem a tulajdonom, nem tartom pórázom. Attól a mi kapcsolatunk nem változik, hûséget fogadtunk egymásnak, nem vakságot. :)

Elsô voltam.

2017. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha a párom szeret engem, az ő dolga nem forogni mások után, nem pedig az összes nő dolga, hogy egyetlen férfinak sem tetsző göncöket hordjon.
2017. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi együtt szoktunk elismerő pillantásokat vetni valakire, aki igazán megérdemli és együtt szoktunk jókat nevetni azokon, akik próbálkoznak ugyan, de atya isten...

A tegnap este termése pl. egy 100+ kilós fiatal csaj volt miniszoknyában. Ami hát jó... nincs túl sok önkritikája rendben, de annyira rövid volt, hogy konkrétan a feneke kilógott belőle, ahogy a harisnyája varrásai is. Ezzel már nehezen tudok mit kezdeni látványra, de ha neki így a jó...

A másik egy fiatal csaj volt, kb. 10 centis tűsarkúban. Úgy 300 métert sétáltunk mögöttük, komolyan izgultam a csajért, hogy melyik lépésnél töri ki a bokáját. Rossz volt nézni. És ebben a pillanatban a párom is megértette, hogy nem kellene olyan csajnak ilyen cipőt felvenni, aki nem tud járni benne. Én nem tudok, ezért nem hordok.

Ellenben azt gondolom mindenki nézzen ki úgy, ahogy szeretne, csak közröhej tárgyának nem kellene tennie magát senkinek.

2017. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy gondom van a párkapcsolattal. A baj ennél szélesebb körű.

Úgy látom, a húspiacon a nőtársak csak egymás túllicitálásával próbálkoznak. Minél k...-sabb, rövidebb, mélyebben dekoltált, lentebb húzott, rikítóbb, és minél jobban emlékeztet a kiéhezett nőre. Ez nem normális, akárki akármit mond. Ha veszünk egy átlag, pesti, "külsőbb" kerületet (én is itt élek) - akkor az átlagnő teljesen ki van fordulva magából divat és viselkedés szempontjából is. (...) tovább is van, mondjam még.


****

Néha van humorom hozzá, ha a párom megbámul mindenkit. Az az ő baja. Nem szabad túl komolyan venni.

****************************************************


Valahol olvastam -és ez volt, ami a kiírásra késztetett - hogy a magasabban kvalifikált, értelmiségi férfiak is, ha a pláza-cicababákra buknak, át kellene gondolniuk, hogy azok a cicák hogyan nevelik fel a születendő gyerekeket. (...) Ezek miatt írtam.

2017. okt. 14. 16:39
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

"mindenki öltözzön úgy, ahogy ő is elvárná, hogy más nők a párja környezetében kinézzenek."


Mivannn? :DDD


Mi jogom van nekem megszabni másoknak, hogy öltözzenek a párom körül? Ha a párom megfordul valaki után, az a párom dolga, nem pedig a nőé, aki utána fordult.

Felnőtt emberek vagyunk önálló koordinációval, meg tudjuk szabni, hova forgolódunk, hová nem.

Előbb szúrnám tökön magam, minthogy egy másik nőt hibáztassak azért, mert a pasim nem bírja a nadrágjában tartani a farkát.

2017. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó,hogy tökönszúrod magad,nő létedre....
2017. okt. 14. 18:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Ember, olyan hosszú, izmosan vékony combom van, hogy bűn lenne nem szoknyában vagy skinny nadrágban járnom. Ha megbámulnak, legyen, legalább láttak aznap szépet. Engem sem izgat, ha a párom megbámul más nőt, mert tudom, hogy ettől függetlenül velem van, engem szeret valamiért, nem a nálam csinosabb nőt.

Egyébként az ilyen kérdéseket sosem értem. Nőként mondom, hogy a legtöbb csajszinak azért jobban állnak ezek a ruhák, mint a csador.

2017. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdezô, te nô vagy férfi vagy? Ha nô és párkapcsolatban élsz, neked a szavaiddal élve magasan kvalifikált, értelmiségi párod van?
2017. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az. Értelmes,diplomás. :) ja,és még férfi is... 😀😜
2017. okt. 14. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!