Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az eredeti vörös hajúak jó...

Az eredeti vörös hajúak jó eséllyel tényleg őrültek, nem normálisak? Tapasztalatok, akinek van ilyen ismerőse?

Figyelt kérdés

Csak néhány ilyen ismerősöm volt - konkrétan a szomszédom, aki (miután ült pár évet) nem állt meg rendőri igazoltatáskor, miután majdnem elütötte az egyik rendőrt, szétlőtték a kocsit, és mire "utolérték" már a lakásában itta a sört... (amúgy mai napig szinte mindig részegen vezet).

A másik egy volt munkatársam, konkrétan le kellett bontani a lambériát, és egyedül neki jutott eszébe, hogy "benzines láncfűrésszel levágjuk" - ami átgondolás után tökéletes megoldásnak tűnt (már azon kívül, hogy hatalmas őrültség, és gumicsövön lélegzett a füst miatt).


Amúgy most tetszik egy csaj, és mondták a közös ismerőseink, hogy nem normális, kerüljem el - tizenévesen részegen a hídról beugrott valami csatornába (egy horgász állítólag rendőrt hívott), a múlt hónapban meg táskát lopott egy áruházból, úgy hogy kirohant vele... amúgy jófej csajnak tűnik, kedvelem a nemnormális csajokat :)


27/F


2018. máj. 6. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szintén vörösként mondom, hogy nem. :D
2018. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, a legtöbb skót elmebeteg, csak te vagy értelmes, kedves kérdező... Több, eredeti vörös hajú ismerősöm is volt, legfeljebb az egyikre lehetett mondani, hogy kissé bohókás (ami nem baj), de volt köztük nagyon is értelmes ember, kellően magas érzelmi hányadossal ráadásul.
2018. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se vagyok teljesen százas, nem áll távol tőlem az általad említett hülyeségből fakadó önveszélyesség, de ennek semmi köze a hajszínemhez. Vannak ugyanilyen ostoba haverjaim, akik szőkék, barnák, stb.
2018. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Egy ork ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy adott genetikai összetétel, ami azt eredményezi, hogy valaki vörös hajjal szülessen, nagyban befolyásolná azt, hogy milyen szellemi rendellenességgel éljen együtt a későbbi jövőben.

Nekem a matektanárom volt vöröshajú, és bár rendkívül szigorú volt, én pedig soha nem szerettem házit csinálni, otthon készülni, mindent saját képességből próbáltam összerakni, emiatt sok "balhém" volt vele, de rendkívül tisztelem, mert kiváló tanár volt, és nagyon jól felkészített matekból. Mellesleg 100%-os emelt érettségije volt, ami azért nem kis szó.. :)

2018. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem akartam leszólni a fenti emberek intelligenciáját - egyrészről a kocsis és a lambériás srác zseni volt, tökéletes volt az ötletük.


Nekem 135 az IQ-m, és alapvetően minden őrültségben benne vagyok, amúgy fekete a hajam :) és én meglepődve tapasztalom, hogy a haverjaim, ismerőseim rugalmatlanok, túl komolyak, unalmasak... ezért is voltam kíváncsi mások tapasztalataira.

2018. máj. 7. 08:45
 6/6 Károly farkasok válasza:

Nem minden vörös hajú ember rosz... Viszont a legtöbb igen!

A prekoncepciok tapasztalatokra alapoznak. Lehetnek kivételek... Viszont azok ritkák.

Javaslom figyelj meg tobb ilyen dolgot is az embereken és próbálj meg párhuzamot vonni, nem bánod meg. A szőkék nem mind buták, általában naivabbak viszont jó emberek... Én a fekete hajú embereket es legfőképp lányokat preferalom ha csak lehet mert belevalobbak és kemények!

2021. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!