Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fessem megint vagy inkább le...

Fessem megint vagy inkább le kéne vágni?

Figyelt kérdés

Előzmények:

egy hónapja fodrász festette-vágta a hajam(eredetileg mogyoróbarna, sötétszőke)aranyszőkés rézvörös lett, de este rámentem bolti estékkel 7.4 mert egyenetlen volt.

koptattam c-vitaminnal, 1x ColourB4-ral kezeltem kb 1 hete

szeretném az eredeti színemet visszakapni

most ez a szín+1-1,5 cm lenövés

[link]


kis kitérő:

szilveszterkor nagyon jól kell kinéznem. és vagy vágatok ebből egy nagyon rövidet(a macsaknő-fazon anno jól állt)

[link]

[link]

[link]

[link]



2017. nov. 30. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha jól áll, akkor szerintem vágasd le☺
2017. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nagyon szexi ez a rövid, vágasd le
2017. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi tanácsokat!

Melyik rövid néz ki a legjobban barnában? És aki tudja, az segíthetne abban, hogy kb mikor érdemes megcsináltatni az ilyen frizurát, hogy szilveszterkor ne legyen gond vele?

2017. dec. 2. 11:40
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha rövid és barna, szerintem mindenképp a második. :)
2017. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is a második.
2017. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szexi a rövid, szerintem is vágasd. :)
2017. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok... most látom, hogy több rövid frizurát is linkeltél :) leragadtam az elsőnél, de a többit megnézve is úgy gondolom, hogy az a nyerő :) mondjuk az arcodat nem látva, nehéz biztosra menni. Ha nem áll túl fiúsan neked, akár a harmadikat (Natalie Portman) is bevállalhatod. :)

Próbálj meg bejelentkezni szilveszter napján délelőttre, és akkor a bulin debütálhat az új stílusod, az a legjobb :) (de legalábbis minél közelebbi dátumra, ahogy a fodrász vállalja)

2017. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Szerintem ne vágasd le...
2017. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ejha, köszönöm a sok segítséget!Úgy tervezem, levágatom. Másfél centi hajból kb portman-re :)

Ha festetném, nem kapnám vissza a saját színemet.

2017. dec. 4. 18:59
 10/23 A kérdező kommentje:

Ezt a frizurát könnyű megcsinálni? Gondolok itt a BioHair szalonokra például. Ott rájuk bízhatom ha viszem a képet?

Esetleg pesti fodrászt ha tud ajánlani bárki, örömmel fogadom

2017. dec. 4. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!