Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minket Eredeti Vöröseket...

DJ Roland kérdése:

Minket Eredeti Vöröseket miért itélnek el egyböl? Már meg szoktam csak ilyenkor mit látnak bennünk?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
"Minket Eredeti Vöröseket" Kik vagytok? Honnan jöttök? Mit akartok? Mit tesztek?
2015. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőben kifejezetten kedvelem az eredeti vöröseket.
2015. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert különleges a vörös, és a különlegeset nem értik sose az emberek... vagy utálják, vagy imádják.
2015. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én eredeti vörös vagyok, igaz néhányszor elégettek máglyán, de szerencsére bő 300 éve nem tapasztaltam ilyesmit :)
2015. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az 1 comentet nem értem ezzel mire céloztál.
2015. aug. 20. 01:51
 6/10 eznemlényeges ***** válasza:
Én szeretem ha valaki más, szóval én személy szerint szeretek barátkozni a vörös hajú emberekkel, és szeretek segíteni nekik ha valaki szivatja őket, megoldani a helyzetett
2015. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az szuper
2015. aug. 20. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:

oh Roland :D az egyik kérdésedhez írtam nemrég :)

nekem semmi bajom a vörösökkel, nem ez alapján ítélek :)

férfiban csak az ilyen ron virsli hajúak keltenek bennem egy kis nézeteltérést (de nem csak vörösben), nőben meg a göndört nem szeretem de am nagyon bejönnek a vörös hajú csajok, főleg ha van szeplőjük is :)

2015. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zoltán491 válasza:
Számomra nem érthető a kérdés, mert sok értelmű. A vörös utalhat vöröses arcra, vörös hajra, illetve a "fel vörösök, proletárok" csoportra. A vörös haj különleges, ritka, a környezetem velem együtt kifejezetten szépnek tartja (azzal együtt, hogy a bőrük is finomabb, bársonyosabb, puhább). A vörös arc a részegségre utalhat (bár nem biztos, hogy minden vörös arcú részeges). A harcra kelő vörösök csoportjára a gyilkolás (az esetek nagy részében az ártatlanok megölése is) szokás volt. Itt a szó a vérre, vérontásra utal - ebből soha többé nem kérek, remélem, nem egyedül vagyok ezzel.
2016. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Károly farkasok válasza:

Mert a vörös hajú emberek általában megbízhatatlanok és gonoszak.

Te lehetsz ilyen úgy hogy meg vagy győződve az ellenkezőjéről... És lehetsz kivétel is.

Mindenképp megéri jónak és megbízhatónak lenni, erre majd ha akarsz ha nem rájössz... Neked egy kicsit nehezebb lesz mert muszáj lesz bebizonyísd és még akkor is kételkedni fognak benned.

2021. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!