Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az araboknak van közük a...

Az araboknak van közük a romákhoz/cigányokhoz?

Figyelt kérdés

Édesapám teljesen arab

Édes anyám pedig teljesen magyar

Én félig arab-magyar vagyok

Az egész családom utálja a romákat, én viszont nem

Mostanában a viselkedésem ha lehet így mondani "elcigányosodtam" viselkedésileg, beszéd stílusba, és tudok cigányul káromkodni (nem magamtól tanultam meg,egyszer egy internetes barátom írt cigány káromkodásokat és a fordításit és egyből megjegyeztem) És meg akartam tanulni cigányul de úgy döntöttem nem

Őseim se voltak cigányok... az araboknak közük lehet a cigányokhoz? Bár édes apám nem nagyon csipázza őket..

Akkor mégis mi lehet velem?😶


2018. máj. 6. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem sok közük van, nezd meg az indiaiakat no azok kiköpött cigók
2018. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kozuk egymashoz. Az, h te „ elciganyosodsz“, az a te bajod, nem a vered tehet rola! Ne vedd at az o mufajukat, nincs annal rosszabb, mikor vki csak beolvad kozejuk... mar nem azert, mert h gaz lenne ciganynak lenni, csak te nem vagy az, igy ne is csinalj ugy, mintha. Ferjem csaladfajan csak azsiai felmeno nincs, megsem probalok egyik vonallal se azonosulni, csak azert, mert vannak altala mindele szarmazasu ismeroseim.
2018. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%
Hmmm . Az igazság rejtve vagy valahol középen lehet . A cigány vándort jelent , gyipszi meg egyiptomit mert onnét jött egy részük állítólag .De mivel sok néppel keveredett csoportról van szó többféle származás is valós . Az ábrázatuk némelyiknek pakisztáni meg hindu , azok onnét származnak , némely törökös spanyol vagy albán területekkel kerültek kapcsolatba .
2018. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!