Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire alacsony?

Miért vagyok ennyire alacsony?

Figyelt kérdés

175cm 14 éves fiú vagyok és mindenki magasabb nálam. Akárhova bemegyek, legyen az kisbolt, étterem, vagy posta, mindenki legalább 10cm-vel magasabb. A legjobb haverom - aki szintén 14 - a 190-et karcolja. A buszon is alig van rá alkalom, hogy nem a 200-210cm magas emberek között kelljen elmennem. Az osztályban is 2 gyerek kivételével mindenki magasabb.

Miért vagyok ilyen alacsony a környezetemben? Ha kérdeznétek, kecskeméti vagyok. Már rosszul érzem magam, hogy mindig én vagyok a legrosszabb kosárlabdában ez miatt...

Válaszokat köszönöm



2018. máj. 6. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na....akkor kezet foghatunk.
2018. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nem számítasz te alacsonynak. A környezetemben egy csomó foú 170-175 között van 15 évesek és van egy pár aki 155-160 között mozog.
2018. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a 175 az kb a felnőtt magyar férfi átlagmagasság, te 14 évesen már ekkora vagy, jó 10 éved még van, hogy nőjél.
2018. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Amúgy én tudod mennyi voltam ennyi idősen, kérdező? 150 centi és ráadásul én is fiú vagyok. Mikor zajlott a kollégiumba való beköltözés, akkor volt egy évfolyamtársam, aki meg is kérdezte, hogy, "Te valamelyik idejáró srácnak az öccse vagy"? Mondom neki, "nem, én is elsős gimis vagyok." A srác csak nézett nagyokat és elmosolyodott. Viszont a gimi alatt behoztam a lemaradásomat és negyedikes koromban "már" 170 centi voltam, de még így is az utolsók között voltam a tornasorban. A te 175 centiddel semmi gond nincs és még nőni is fogsz, úgyhogy ne aggódj!

2018. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan kamukérdés.


én is 175 cm vagyok, ráadásul 30 évesen. Tény, h nem vagyok égimeszelő, de főleg fiatalabb férfiak magasabbak nálam, az idősekkel kb. egy magas vagyok, ergo ez a 210 cm emebrek között kell elmennem szöveg iszonyat hülyeség.


mielőtt elolvastam a kifejtést, azt hittem, hogy kb. 155-160 cm vagy.


Tény, h egy magas férfi előnyben van párkeresésnél, sőt statisztikák szerint álláskeresésnél is, de sztem 170 cm-től már egyáltalán nem annyira vészes a dolog.

2018. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!