Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valaki önbizalomhiányos...

Lehet valaki önbizalomhiányos úgy, hogy nagyon szép arca van, de alacsony?

Figyelt kérdés

Csak számomra furcsa az ilyen, hogy valaki sikertelen nőknél, miközben nagyon szépnek találom? Vagy nincs ebben semmi szokatlan? Önbizalomhiányt itt külsőre vonatkozóan értem, tehát nem tartja magát szépnek az illető.

Amúgy tudom azt is, hogy a szépség nem minden, nem kell mondani:D

Te tapasztaltál olyan személyt, akit nagyon szépnek, szinte álom pasinak/csajnak tartasz (nem csak kinézet, hanem személyiség szempontjából is többnyire pozitív), mégis egyedül van, illetve kikezd veled, de te nem tartod méltónak magad hozzá?


Bocs, ha ismételt kérdés és talán feltették már ezt előttem párszor.


2018. ápr. 28. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha “kikezd” velem, ő nem méltó hozzám, szóval szerintem ez így rossz kontextus. Egyébként igen, a torzult önkép nagy problémát tud okozni párkapcsolat terén.
2018. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Felmerül a kérdés bennem, hogy most te vagy az önbizalomhiányos, vagy az a személy, aki nincs tisztában teljesen az értékeivel kapcsolatban? :)

Egyébként, lehet, hogy tudatosan szingli. Több időt akar magára fordítani, saját elképzelései szerint akar élni, keresi a megfelelő partnert...

2018. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mivel azt is férfias adottságnak tartják a nők, ha a partnerük náluk magasabb és masszívabb, így nem alaptalanul bizonytalaníthat el valakit, ha alacsony. Ráadásul sok nő nyíltan ki is mondja, hogy nem hajlandó nála alacsonyabb férfival együtt lenni.
2018. ápr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
# 2 Szerintem nem olvastad el figyelmesen, ha ilyen kérdések merülnek fel benned...
2018. ápr. 29. 01:01
 5/7 A kérdező kommentje:

"Egyébként, lehet, hogy tudatosan szingli. "



Természetesen lehet, de tény, hogy önbizalomhiányos is, nem tartja magát szépnek. Nyugi, nem pusztán a szingliségéből következtettem ki ezt, hanem kokrétan ő állítja.

2018. ápr. 29. 01:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok ilyen embert ismerek, akiknek nem lenne okuk panaszra, mégis panaszkodnak:-/ Tehát nem újdonság!


Lehet, hogy túlzás az, hogy álompasi kívül-belül, nem lehet rossz, de talán csak te látod így:D

2018. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

PErsze, exem irtó helyes pasi volt, átható kék szemmel, markáns, férfias "pofacsonttal", egyáltalán nem elhízott, sportos pacák, de 165 centi és egy rinyagép!


Szerettem, leszrtam, milyen magas, de mikor:

- ne vegyek fel bakancsot télen, mert magasabb leszek

- miért húzom ki magam mellette?

- "utálom apám, amiért ilyen alacsony lettem"

- "bár lennék húsz centivel magasabb"


és társai nyavaéygást hallgattam már napi szinten, három hónap alatt totál kiábrándultam belőle, ráadásul megutáltam MAGAM, amiért 169 centire nőttem.

Végül kidobtam.


A jelenlegi párom (1,5 éve már össze is költöztünk) 166 centi, és pont azt imádja bennem, amit az exem utált: a hosszú lábaimat, azt, hogy picit magasabb vagyok nála.

Ő 100% kibékült önmagával, az alacsony termetét a humorával és nagy dumájával kompenzálja.

2018. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!