Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők, ti mit éreznétek...

Lányok/nők, ti mit éreznétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Lenne rólatok egy félmeztelen fotó, amit véletlenül meglátna pár kedvelt férfi ismerősötök, és ők teljesen oda meg vissza lennének a képtől, és agyon dicsérnék a látványt. Ti nem lennétek a helyszínen, csak utólag értesülnétek a dologról. Inkább mélységesen elszégyellnétek magatokat, és dühösek lennétek hogy láttak titeket félmeztelenül, vagy nem idegesítene annyira a dolog, főleg, hogy a látványt csak dicsérték?

2018. máj. 7. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kínosan érezném magam, és nem hinném el, hogy tetszik nekik a kép, azt gondolnám, csak viccelnek, és igazából rondának tartják.
2018. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire vagy szegyellos, illetve hogyan gondolkozol a meztelensegrol. Az en allaspontom szerint a meztelenseg egy privat, intim dolog, ezert en nagyon kiakadnek. De valaki teljesen termeszetes, normalis dolognak tartja a meztelenkedest (pl a parom elott en is. De en csak elotte!)
2018. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, hogy tetszettem nekik. :)
2018. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jol esne ha dicsernenek
2018. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék hol láttak rólam félmesztelen fotót , mert soha nem csináltam ilyen képet :D
2018. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem hasonló eset történt, egy olyan embernek küldtem a képet akiben 100%-ig megbízom, a kapcsolat nem baráti hanem több. Nem voltam a helyszínen, de utána őszintén elmondta nekem hogy pár haverja látta a képeket. Mondta hogy dicsértek is. Hát...eléggé kiakadtam. Szégyelltem magam, és dühös voltam magamra amiért hülye módon elküldtem neki. Tisztelem az őszinteségét, de ezek valóban olyan fotók voltak, amiket csak NEKI küldtem, és nem másnak. Mert bízok benne. Nyilván nem a saját hibájából történt, de kicsit azért rá is haragudtam. A testemmel kapcsolatban rettenetesen gátlásos vagyok, és nagyon nagy előrelépésnek mondható hogy ennyire bízok benne. A témát azóta hanyagoltuk, és szerencsémre semmi rossz nem sült ki belőle.

Viszont, ha egyszer fiatalok is olvasni fogják ezt a választ: NE TEDD! Nem egy olyan eset van, hogy egy lányt ezzel a módszerrel zsarolnak, vagy egy csúnya szakítás után a srác feldobálja a képeket az internetre. Lehet ez a fiú akármennyire jó ember, ilyenkor az indulatok szólnak belőle, és nem gondolkodik. Ma, az internet világában véglegesen nem tudsz letörölni egy tartalmat. Ha kell húszezredjére újra feltöltik. És ez nagyon nagy családi konfliktushoz vezethet, nem is beszélve az iskolai és a szociális életről.

2018. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rólam biztos nem lát senki 🙋
2018. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsálnám, ugyanis én soha senkinek sem küldök ilyen képet.
2018. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!