Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok hogy reagáltok egy...

Lányok hogy reagáltok egy olyan szituációban mikor együtt mentek egy kollégátokkal egy parkban és a kollégának pisilnie kell, elmegy egy bokorhoz és elvégzi a dolgát?

Figyelt kérdés
Csak lányok és nők válasza érdekel!
2017. aug. 16. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy 😶 sztem tök természetes főleg ha pasi 😂
2017. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy pasi. Velem történt meg az eset, a kolléganő eljött egészen a járda széléhez közel a bokorig és közben beszélgettünk tovább. Olyan furcsán kellemes élmény volt hogy ilyen természetesen viselkedett.
2017. aug. 16. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
perverz barom.
2017. aug. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem olyan természetesen sétálnék el onnan, hogy vissza se néznék többet. :)

Aztán elterjeszteném a munkahelyen hogy senki ne fogjon kezet az illetővel, aki nem elég hogy nyilvánosan a nemiszervét fogdosva bokorba pisil, de még kezmosásra sincs nagyon igénye. ;)

2017. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tovább mennék, de ha pl beszélgetünk közben, akkor pár méterrel arrébb megállnék és megvárnám. Szerintem a beszélgetést közben nem hagynánk abba.

Engem nem zavarna.

2017. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, nekem is volt, hogy nagyon rám jött a pisilhetnék és bokrok közé pisiltem. Budapesten is nagyon kevés a nyilvános vécé...Mondjuk nálam szokott lenni fertőtlenítő gél. Én ilyeneken nem akadok fenn, nem vagyok p_csa.
2017. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 sajnálom hogy sikertelenek a párkapcsolataid! 4 te vagy a munkahelyeden a besúgó? Szegény... A többi válaszírónak köszönöm a normálisan megfogalmazott véleményét!
2017. aug. 17. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!