Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy erzem feladom, mi mast...

Úgy erzem feladom, mi mast tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem sikerultsemmi az életemben.

Apam szapult, nyugtom nem volt , ferjem szapult , onnan is menekulni kellett, megszuletett egy gyönyöru gyermekem, akiert hegyeket mozgattam , egyedul, par evig a szulöi segitseggel

Most en kene segitsem öket , de nincsmiböl. Annyi van h a gyerekkel gondtalan élünk , van etel ruha, internet . Többre vihettem volna kis szerencsevel , de a szakmai sikerek elmaradtak , minél jobban igyekeztem, annal nagyobb kudrcok ertek.

Konkretan : nem sikerult elhelyezkedjek tartósan sehol , munkam alkalmi , alt kirúgnakmindenhonnan, pedig nem kesek, vegzem a dolgom , mindenkivel igyekszem megkedveltetni magam de megis kiutálnak, minél inkabb keresem az emberek kedvet es vagyok kedves, annal inkabb gyulölnek meg.

Nem volt szerencsem , de ez nem old meg semmit , ha ezt tudom , a megoldast pedig egy allandó munkahely jelentené,- ami sehogyse akar összejönni . Lassan 42 eves vagyok . Szuleim mar öregek , a gyermekem kene felneveljem de a stressz h miböl fogunk megélni , felöröl. Persze vegul a rezsi mindig kifizetödik, de bizonytalan a forras mindig es a bizonytalansag ront a mentális egeszsegemen, kiállásomon, önbizalmamon.

Amit ki is hasznalnak , ha nem is tudatosan, érzik a vérszagot.

Egyetlen felelmem , h elvesztem a gyerekem , a szuleim rezsitartozast halmoztak fel , en is munkanelkuli idökböl sok tartozast görgetek magam elött.

Nincs kiút , minden reménysugár kialszik, nem sikerul megnyugvast találni , biztos megélhetést .

Tehetetlennek érzem magam, minden csúszik ki a kezemböl .

Csak a csaladom szeretnem megóvni a bajtól , de nem sikerul .

Úgy érzem nem tudom iranyitani az életem , ha nem volna a gyerekmár megöltem volnamagam.

Latom próbálkozom, próbálkozom, de nekem semmi nem sikerulhet , mintha nem akarná az univerzum.

Feladhatom mégis , elegem van , nincs kiút , es csak csúszik ki a talaj a lábam alól évröl évre, anyam mar nem birja a napi rossz hireim hallgatni , folyton valami rossz törtenik velem es mar belerokkant.

Hogyan éljem túl , mit tegyek?



2018. máj. 8. 00:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést mobilomon a szóköz es ekezetek nem mindig muködnek
2018. máj. 8. 00:56
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Mi a szakmád? A korábbi munkahelyeden nem mondták el, hogy mi az elbocsátás oka?
2018. máj. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Írj privátot. Én is majdnem 42 vagyok.
2018. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát előbb tanulj meg írni
2018. máj. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, hogy te kedves és jóravaló és jujdetökéletes vagy, mégis kirúgnak mindenhonnan. Ilyennel ne is vakítsd az embereket, mert egyértelműen kamu.

Az önsajnáltatás megy, esetleg másba is fektess ugyanekkora energiát.

A rokonom két gyereket nevelt fel miután a férje megcsalta, verte. Az egyik gyereke meg is halt. Mégis dolgozott, nevelte a gyerekeket, pedig évekig egyedül volt, pár nélkül. Nem rúgták ki soha, nyilván mert normálisan dolgozott és viselkedett.

Úgyhogy hagyd ezt a mélydrámát mert ettől rosszul vannak az emberek és jogosan, iszonyatosan szánalmas.

2018. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnalom h meghalt a gyereke , remélem nem a verésekben.

Nem tudom , ha tudnam mi a gond, nyilvan nem irnák ide nincs szuksegem sajnálókra , senki nem ad visszaycsatolást hogy ez vagy az voltabaj

2018. máj. 8. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!