Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hogy feladom az...

Úgy érzem, hogy feladom az egész életet, pedig tudom, hogy ilyet egy teljes értékű, normális ember nem tesz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy az életem egyre rosszabb. Nem sajnáltatni akarom magam, csak tanácsokat kérni, hogy mit tehetnék, mert senki nincs aki segíteni tudna.


Sok-sok nehéz és fájdalommal teli időszak van mögöttem, de úgy érzem, hogy sikerült összeszednem magam. Voltam már mélyponton, csúnyán fogalmazva még meg is akartam halni, de iszonyatos szenvedések árán sikerült átvészelnem mindent. Úgy látszik, hogy cak időszakos a dolog, mert most ott tartok, hogy minden összejött és nincs kedvem élni. Olyan rossz és megalázó érzés, mert tudom, hogy a menekülés nem megoldás, de belefáradtam az életbe 24 évesen. Nehéz úgy élni, hogy mindig akadályba ütközök és teher vagyok az emberek számra, pedig változtatni akarok. Úgy érzem, hogy egyre kevesebb az életkedvem és megijedtem. Mit tehetnék?


És bocsánat az unalmas dolgaim miatt, de nem tudok máshol segítséget kérni.

Köszönöm.


2012. máj. 14. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
pszichológus?
2012. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy teher az emberek számára?
2012. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sportolás, tanulás, szórakozás? Ezeket már végigcsináltad?
2012. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:

Kicsit nehéz úgy tanácsot adni, hogy semmilyen konkrétumot nem írtál arról, hogy mik azok a nehézségek, amik megviseltek..

Próbálj meg dolgozni, tanulni, sportolni, párkapcsolatot, barátságokat létesíteni, esetleg keresni egy vallási közösséget, ahová eljárj.. Ha nagy a baj, akkor viszont pszichológus kell.

2013. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!