Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen, hogy ha...

Miért vagyok ilyen, hogy ha történik valami rossz vagy megalázó egyből kizökkenek az alap hangulatomból?

Figyelt kérdés

Mindig is ilyen voltam,bármi kis dolog nyomot tud hagyni bennem. Még olyan is amiről tudom,hogy mondjuk a másik fél már nem is törődik vele vagy el is felejtette de én rágom magam hogy mit gondol rólam vagy hogy ki-e beszél

Most is elment a kedvem attól amit mára elterveztem

Tegnap épp egy "barát" b..szott át de elég szemét módon. Mert alapból nem lett volna annyira rossz vicc,d e úgy,hogy megbíztam benne és megosztottam vele bizonyos dolgokat(csak vele) így igen,szóval visszaélt vele. A másik haverral beszélt össze a hátam mögött és aztán tudtam meg a másiktól ezt, és most én vagyok a nevetség tárgya,megalázottan érzem magam.

Egy jó kis lazulós,zenézgetős napot terveztem mára de egyfolytában ezen rágom magam


2018. máj. 8. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki így van vele. Ezeket nevezzük érzelmeknek :D
2018. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De másoknál úgy tapasztaltam,hogy tök könnyen letojják és maguk mögött hagyják

Nekem nem nagyon megy

2018. máj. 8. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Á, mindenki úgy csinál, mintha "tök könnyen letojná", de nem igaz, rágja magát mindenki.
2018. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!