Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg ennyire rossz lenne?

Tényleg ennyire rossz lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! i5-4460 -as processzorom hőmérséklete gyári hűtővel a Dungeon Defenders II játék alatt felment 80 fokig, amit eddig semelyik játékban sem tapasztaltam. Emellett 100% -osan használta a procit a játék. Ennyire rossz lenne a gyári hűtő? Vagy a játékkal van a gond? Egyáltalán nincs jó grafikája, sőt...

2016. febr. 15. 20:01
1 2
 1/18 Trevor. ***** válasza:
Nekem is i5-4460 procim van, gyári hűtővel. De nem megy 60 fok fölé. Még egy Prime95 sem vitte 80 fokig, szóval nálad vagy nincs jól pasztázva a cpu vagy a házszellőzéssel lesz a gond. A gyári hűtőnek elégnek kell lennie.
2016. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az sok. Jól van felrakva a hűtő? Stressz tesztnél hány fokos a proci?
2016. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló. Melyik stresser programmal nézzem meg? Csak hogy a legpontosabb legyen a mérés.
2016. febr. 15. 20:04
 4/18 A kérdező kommentje:
És igen, jól van pasztázva is, és a ház szellőzése sem rossz. GTA V -ben, full grafikán, 70 fok fölé nem megy.
2016. febr. 15. 20:05
 5/18 A kérdező kommentje:
A "maximum heat" teszten 86 fokos lett a processzor 10-15 mp alatt.
2016. febr. 15. 20:15
 6/18 anonim ***** válasza:

Itt tuti van valami probléma. Jól van felrakva a hűtő?

Ez abnormális. Vagy a hűtő nincs jól felrakva, vagy rossz a processzor hőszenzora, de nem szabadna elérnie ilyen hőfokokat a procinak gyári hűtővel. Max 65, radikális esetben 70 fok.

2016. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Levehetem megnézni, hogy jól van -e felrakva? Nincs itthon paszta, és nem is tudok egy darabig venni.
2016. febr. 15. 20:50
 8/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gephaz

tapegyseg

alaplap


ezeket nem artana tudni teljesen pontosan, mivel ezek miatt melegedhet

2016. febr. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Alaplap: Asus B85 Plus

Táp: COOLERMASTER Elite Power 600W RS600-ACABM2-WB

Ház: AEROCOOL V2X Green Edition

2016. febr. 16. 06:33
 10/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

irtal ki kerdest nem 1-2napja?


hirtelen most mar melegszik?


elsokorben ezekel kell valamit csinalnod


de ha nem akarod


nem tudom neked irtam e


mert majdnem mindennkerdes errol szol (ami barmilyeb hasonlo problemara kerdez)


olyan mintha: forro teat innal es kozben azt mondogatnad "hu de rosszul vagyok de melegem van" ezert tekerned a legkondit felfele de a forro teat tovabra is innad


ez a tapegysegre vontakozik (nem tudni mennyire forro a "tea" ami a tapbol folyik gepbe)


a gephaz meg olyan mint egy kabát (es nem turni mennyire is "bundas" a gepnek stb.)


az a rosszabbik dolog hogy a kabát ban van a "teafözö" is (egy alsotapos haznal azt lehet mondabi hogy "nincs" benne)


szoval problemadra Nem! megoldas egy draga cpu huto


!

lehet hibas a gyarihuto (alja felülete), vagy a proceszor kupakja persze, de ezek fenyeben nem lehet ezt elsonek feltetelezni


nem megoldas jobb paszta ra


lehet valami gond alaplappal is, de ez elsokorben a az elobbi ketto miatt szenvedi szinten


lehet szukseges rajta bios frissites, de ugy emlekszem megneztem es nincs ujabb hozza (beta van ha igaz 1)


most mintha remlene a felvevos kerdezo lennel?

2016. febr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!