Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mennyire normalis hogy az...

Smoker21 kérdése:

Az mennyire normalis hogy az alap testhőmérsékletem 37.4 esetenkent 37.5, Mi okozza ezt, Kb 3-4 honapja alakult ki, van ennek barmi rossz hatasa ram nezve (17 eves vagyok)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nalam csak 1 honapig volt es magatol elmult..Nekem lehetett egy hosszan elhuzodo virus v stb..

Keress ra: Allando Hoemelkedes

Stressz is okozhatja.

De ennyi ido elteltevel mar erdemes lenne elmenni orvoshoz es valoszinu egy vervetel is javasolt.Mondjuk nekem nemreg derult ki h pajzsmirigy betegsegem van es nekem az is okozhatta.

2017. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ez nem számít hőemelkedésnek, teljesen normális. 38 fok körül hőemelkedés csak.
2017. nov. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem, egyáltalán nem normális. A hőemelkedés pedig 37-37.5 nem 38!
2017. nov. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszotokat, tanacsodat megfogadom es elmegyek orvoshoz meg ma.
2017. nov. 2. 06:33
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Beszéld meg a háziorvosoddal.
2017. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem Vérfarkas leszel mert azoknak nagyobb a test-hőmérséklete az átlagnál. Énis Vérfarkas vagyok 12 éves koromban változtam át először és a normál testhőm mára 53 fok lett :D A fater 46 éves és neki 168.5a normalis :D
2017. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Am csak Viccelek el ne hidd XDD
2017. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!