Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom megadni egy lánynak...

Nem tudom megadni egy lánynak amit fiúként meg kéne tudjak adni-de miből gondolja a csaj hogy meg akarom épp neki adni?

Figyelt kérdés

Egy lány azt mondta nyilván sértésnek szánta hogy nem nézi ki belőlem hogy fiúként meg tudom neki adni azt amire egy lány vágyik.

Nagyon merész és önhitt nagyképű kijelentés ez nem

Mert hogy fiúként kinek mit tudok megadni azt hagyjuk köze hozzá semmi

Na de honnan veszi hogy meg akarom adni ÉPP neki???


Meg tudom adni. Csak nem akarom. Neki speciel nem.... másnak ezer örömmel adnám (csak másnak meg nem kell) neki nem adnám...

Honnan veszi vajon ezt a nagyképű agyrémet hogy ÉN NEKI bármit is akarok megadni....

nem értem.

Ti igen?


2018. máj. 8. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak beszólt...mit kattogsz ezen?
2018. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nem. de ha nem érdekel a csaj akkor ne foglalkozz vele. keress egy új csajt.
2018. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A vessződet hiányolja valószínüleg, ahogy mindenki más is, aki olvasta a kutyvászod.
2018. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

se téged se a csajt nem ismerünk, nem ismerjük a körülményeket se

amúgy neked nincs barátod akivel ezt meg beszéld?? aki esetleg ismeri jobban a körülményeket is??

2018. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak be akart szólni. Szokták mondani hogy a férfiak úgy szocializálódnak hogy finoman egymás egóját csípkedik, beszólogatnak és tudatalatt is következtetéseket vonnak le a másik személyével kapcsolatban. Bár nem tudatos cselekvés, de elég jó szűrő folyamat. Mert ha valaki egy viccen vagy ártatlan beszóláson képes megsértődni akkor jobb ha be se száll az életedbe, mert segítség helyett csak drámát és gondot hoz. Inkább rögtön derüljön ki mint amikor egymásra vagytok utalva.

De igazából sokszor ezt csinálják a nők is a férfiakkal szemben. Röviden: A férfiasság része a dominancia. És ha valaki annyira nem domináns hogy egy kis csaj akivel most találkozott helyre tudja utasítani, akkor az nem valami jó partnernek. Nem tudja majd megvédeni se őt sem a gyerekeket. Lehet hogy nem tudatos, de a lényeg nagyjából ez.


Szóval vegyük a konkrét esetet.

Erre ott helyben pont ezt kellett volna válaszolni amit itt leírtál. Egy határozott "Ki akar neked bármit is adni? Míg nokedlit se tudsz szaggatni felejtsd el azokat a híres női igényeidet!" dumával lerendezhetted volna a csajt, ahelyett hogy itt idegesíted magad a témán. Lehet hogy még nőttél is volna a szemében.

2018. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a szemöldökeid szeretnéd vissza akkor nem, nem tudom megadni neked amire vágysz.
2018. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!