Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy létezhet az, hogy ennyire...

Hogy létezhet az, hogy ennyire szöges ellentétben álljon az, ahogyan mások látnak azzal, mint ahogy én gondolkozok saját magamról?

Figyelt kérdés
Ha szóba kerül egy beszélgetés alkalmával a személyiségem, akkor szinte minden alkalommal elhangzik a másik szájából, hogy mennyire vonzónak, és nőiesnek lát, sőt nagyon "szexinek", amire nem tudok mit reagálni, mert én magamat cseppet sem érzem nőiesnek. Az, ahogyan a fejemben létezek, abszolút "antinőies", és nem értem, hogy ennek miért az ellenkezőjét látják bennem? Létezhet ilyen ellentmondás?
2018. máj. 9. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Létezhet, de mi ezt kép nélkül nem tudjuk megmondani hogy most még is kinek van és kinek nincs igaza. De általában a saját vélemények azok amik lehúzzák az ember kinézetének megítélését. És lehet amit te magadban hétköznapinak látsz az másnak extrém és fordítva, neveltetés és környezet ami igen csak meghatározza a későbbi látás módot. De ha mások mondják (kivéve ha pár begerjed srác mondja, kitalálhatod miért), akkor kénytelen vagy elhinni valamennyire.
2018. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nők is szokták...hogy bárcsak ilyenek lennének... A begerjedt srácok szavára nem igen adok, náluk elég alacsony az ingerküszöb.
2018. máj. 9. 23:46
 3/12 A kérdező kommentje:
De ők hatszor dögösebbek nálam, meg igazi nők kívül-belül.
2018. máj. 9. 23:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyre jobban érdekelne hogy te nálad mit is jelent ez a 6x dögösebb mint a barátnőid meg ,,igazi" nők kijelentés. És h te hogy nézel ki, mert nekem egyre inkább az jön létre hogy nagyon lenézed magad, másokat még indokolatlanul jobbbak hiszel.
2018. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, én ezt nem gondolom önlenézésnek, tisztában vagyok a kvalitásaimmal, sok mindenben sikeresnek érzem magamat, de az nem a nőiesség. A természetükre értem, ők olyan "lágyak"=nőiesek.
2018. máj. 10. 09:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, én ezt nem gondolom önlenézésnek, tisztában vagyok a kvalitásaimmal, sok mindenben sikeresnek érzem magamat, de az nem a nőiesség. A természetükre értem, ők olyan "lágyak"=nőiesek.


Értem, de ez hogy ők lágyak meg nőiesek egy cseppet sem jelenti hogy ők szexibbek vagy dögösebbek lennének, és az amiben ha nem is magadat minősíted le őket fényezed. És valószínűleg tévesen, lehet hogy férfi szemmel nézve te vagy győztes minden szempontból még ha úgy is érzed hogy ők jobbak. És ha egyszer ők is ezt mondják akkor lehet van benne valami nem? mert hiába nőiesek meg lágyak ha egyszerűen hiányzik belőlük valami olyan ami benned meg van.

Na de ezt sose tudom meg itt, de visszatérve a kérdés végéhez igen létezhet, és röviden valószínűleg azért mert mindenki más és más az ideálja, és mást jelent nála dögösnek lenni és vagy szexinek.

2018. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem a logikádat, nagyon ésszerű, de nekem ez csak azt bizonyítja, hogy az emberek többsége nagyon felszínes, de persze mindenkinek joga van a véleményszabadsághoz.


Azért fenntartom, hogy ezeknek a nőknek a többsége sokkal mélyebb, különlegesebb, én maradok a fura. :)

2018. máj. 10. 09:59
 8/12 anonim ***** válasza:

z.

Azért fenntartom, hogy ezeknek a nőknek a többsége sokkal mélyebb, különlegesebb, én maradok a fura. :)


Ha felszínes ha nem, azért lássuk be a külső sokat számít az élet bármely szegletében. De mivel ők ugye nem kívül állók így belülről is ismerhetnek valamennyire, és lehet hogy ahogy téged látnak azt még a belső tulajdonságaid még jobban megdobják. Hát nem tudom milyen nők ezek akikre gondolsz, de ahogy tetszik :). Miért lennél furcsa?

2018. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az értékrendemben máshol vannak a hangsúlyok, mint a többségnél.
2018. máj. 10. 14:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél, egyfelől hogy hogy is érted, másfelől hogy mik azok.
2018. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!