Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Konyhába mosogató embertől...

Konyhába mosogató embertől (kisegítő munka) miért kérnek FÉNYKÉPES önéletrajzot?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 15:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
# 10: Ezek szerint :):) nem néznek ki belőlem annyit sem, hogy megtudok hámozni egy krumplit.
2018. máj. 10. 17:03
 12/19 anonim ***** válasza:

Egy ember arcáról rengeteg minden kiderül, bárki bármit is mond. Egy arckép szerintem többet ér, mint egy erkölcsi bizonyítvány.

Ha te keresnél embert bármilyen munkára, akinek neked kell majd fizetned a bérét, ne mondd, hogy nem az arcára lennél mindenek előtt kíváncsi!

2018. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy más a probléma veled.
2018. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igaza van #12-esnek. Sok minden leolvasható az ember arcáról, de persze meg van az esély arra, hogy ez alapján téves elképzelés születik a jelentkező személyét illetően.


Egyébként munkára általában az esetek többségében szimpátia alapján választanak emberek, és ebben benne lehet az arc is.

2018. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
mi a szakmád amúgy?
2018. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
A legtöbb helyre azt kérnek, a munkától függetlenül. Én anno jelentkeztem részmunkaidős takarítónak diákként, egész alakos képet kértek :D
2018. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

MINDEN értelmes pályáztató fényképpel elátott önéletrajzot kér, ez neked újdonság?


Mert mondjuk nem akar valami lepusztult emberkét alkalmazni, vagy olyat pl. egy bankba, akinek nyolc arctetkója van.

2018. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mert számít a megjelenés, nem mindegy, hogy kivel kell együtt dolgoznia a többieknek, ez is egy szűrő.

Ma már MINDENHOL fényképes önéletrajzot kérnek. Ha nem csatolsz, nem akarsz dolgozni. Ennyi.

2018. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Emberek.... azért kér fényképeset hogy be tudja azonosítani embert!

Hogy össze tudja kötni a fecni papírt egy ismeretlen névvel és azzal az emberrel akivel beszélgetett.


Nem gondoltam hogy ilyen sötétek az emberek....

2018. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!