Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriába dolgozni nyelvtudás...

Ausztriába dolgozni nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés

Ineed.hu-n sok olyan hirdetès van, hogy akár" nyelvtudás nèlkül lwhetne menni pl: ausztriába konyhai kisegîtőnek, mosogatósnak, gyártósorra...stb

Èrdemese megpróbálni??

Szabad e nyelvtudás nèlkül?

Hogyan tudom kiderîteni, hogy az adott hirdető cèg mennyire fer?(bejelentès, fizetès)



#Ausztria #munkáltató #külföldi munka #mosogató #konyhai kisegîtő #nyelvtudás nèlkül
2016. jan. 29. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Kint élek, felszolgàlóként dolgozok, de én még nem találkoztam olyan konyhással aki nem beszél valamennyit németül.

Ez elég elképzelhetetlen, mivel nem mindenki magyar a konyhán, így pl egy egyszerűbb feladatot sem értesz meg.

2016. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgyanúgy nincs értelme ilyen munkákat ott végezni mint itthon. Inkább tanulj egy értelmes szakmát, és nyelvet ha kint akarsz dolgozni. Nyelvtudás nélkül azt sem fogod érteni mi a feladatod. Ha gond van kinek szólsz, ha nem fizetnek hogy panaszkodsz? Ott vernek át ahol csak tudnak, mert megtehetik. Nyelvet tanulni meg semmibe nem kerül, nem is tart sokáig alapszintig eljutni otthon.
2016. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Butaság. Nyelvtudás nélkül nem tudod megértetni magad, bármi bajod is van, azonnal átvernek. Hogy intézel el bármit, hogy veszel ki lakást, hogy utazol, ha minimálisan sem beszéled a nyelvet?
2016. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki kevés nyelvtudással is boldogult kint, de semmi nyelvtudás nélkül nagyon nagyon rizikós. Az úgy működik max, hogy valami ismerős beajál, és segít neked, de ismeretlenbe neki vágni ? nyelvtudás nélkül ? gyártósorra nem fognak felvenni nyelvtudás nélkül, max konyhai kisegítőnek. De ott meg kihasználnak majd.
2016. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék így. Max. ha nagyon jól beszélsz legalább angolul.
2016. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ausztriába dolgozni nyelvtudás nélkül?"


Igen lehet, ha Ausztriaban kifejezetten MAGYAR diaszporaban elsz es dolgozol. (magyar munkatarsak)

Ellenkezö esetben sehol a vilagon. Valamennyire csak meg kell ertetni magad es kell, hogy megertsenek.

2016. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!