Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik érdemesebb: egy boldogt...

Melyik érdemesebb: egy boldogtalan életet élni vagy meghalni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképpen érdemesebb élni, nem tudhatod, hogy a boldogtalan (rossz) időszak meddig tart, lehet nem is gondolnád, milyen hamar meg tudnak változni a dolgok. A halál meg biztos kudarc. Én inkább küzdök, mert még a nehéz élethelyzetekben is akadnak apró örömök, amik lendületet adnak.
2018. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Meghalni.
2018. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Meghalni, mert semmi nem szanalmasabb a gyk-n valo nyivakolasnal.
2018. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Meghalni. A boldogtalanság nem elviselhető hosszútávon.
2018. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Noss ha sokáig boldogtalan valaki annak végül úgy is lesz egy testi tünete is amiben meghal ha addig nem vet önként véget az életének. Szóval az a legjobb ha törekedsz arra hogy boldog életed legyen:)
2018. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Ööö összeszedni magunkat és abbahagyni a szánalmas vernyákolást...? Ez nem opció?
2018. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Maga a halál mindig könnyebb opció. Mindannyian voltunk a nem lét része, hogy úgy mondjam, hisz az univerzumunk 13 milliárd éves. Ennyi ideig nem léteztünk és volt részünk abban, ami a halálunk után lesz. Tehát tudhatod, hogy milyen lesz holtan. Semmilyen. Nem rossz egyáltalán. Szóval én, hogy őszinte legyek, nem tudok válaszolni erre a kérdésre, hisz ha belegondolsz, nem is lehet. Megéri-e élni? Minek? Hisz csak addig érdekel, amíg élsz, holtan mindegy lesz már. Akkor már nem érdekel, nem tudod megbánni, hogy nem éltél. Tehát nem tudom. Ezt neked kell eldönteni, hogy mit látsz jónak.
2018. máj. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Boldogtalan. Az a keves szep amit a szivemben orzok, eletet kivan...
2018. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha sokáig élem a boldogtalan életemet, előbb sorra lépnek súlyosbodó pszichés tünetek, végül lehet, hogy zárt osztályon végzem, bekábítva és pelenkásan. Szörnyü dilemma ez.
2018. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy hasznos életet élni és ettől boldognak lenni. De az általad említett két lehetőség közül szerintem az előbbi.
2018. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!