Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megnyered a lottó főnyeremé...

Ha megnyered a lottó főnyereményt (kb.1.2 milliárd ft), mihez kezdesz vele?

Figyelt kérdés
Én, ha megnyerem a lottót, veszek belőle 1-1 lakást a testvéremnek és magamnak, anyukámnak új kocsit, a maradékot pedig havi 500.000 ft-ban átutalom négyünknek (4x500e), így jut is, meg marad is egész életünkben. Nem kell szűkölködnünk, de nem is kattanunk be a sok pénz miatt. :D
2018. máj. 12. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

1,2 milliárd, tehát 1200 millió?


Most hogy mondod.


Szeretnék elköltözni, nézegetem a lakásokat az 5. kerületben.


Ami tetszik: 500-600 millió, na azok "komoly" lakások.


A többit meg elszórnám egy apple boltba, autó nem is kell.


:D :D

2018. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Veszek egy közepes méretű lakást, egy menő autót, menő ruhákat, kütyüket, meg amit megkívánok, aztán élem a playboy-ok életét. Valóra váltom minden álmom amit eddig nem tudtam idő és/vagy pénz hiányában.
2018. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Minden nőt megkaphatnék és megdughatnék, pénz beszél kutya ugat. Mellesleg királyként élnek.
2018. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A szerencse legyen véletek! :D
2018. máj. 12. 15:40
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

befejezném a sulit, elköltöznék itthonról

keresnék egy állást, amibe nem csak a pénz lenne a lényeg már így, hanem hogy szeressem amit csinálok :) kocsi van, lehet nem a legújabb, de amíg megy felesleges másik, nem szórnám elfele a pénzt, még csak nem is valami kastélyt vennék, hanem esetleg egy kertes házat, valami szép egyszerűt, azt berendezném kedvemre, de ott se az látszana hogy milliókon csücsülök, hanem az hogy szép, inkább szolíd stílus híve vagyok, mondjuk a biztonság a mindenem, szóval az ajtókat meg az ilyeneket betörés biztossá tenném...

meg családon belül ha kellene valakinek valami kisegíteném, meg apuval veszéltük ha egyszer jól állnék anyagilag akkor valami kissebb városi telepjárót vehetnék neki :D az az álma, csak eddig nem volt rá lehetőség

a pénzt meg nem szórnám elfele, ha úgy van amiatt is dolgoznék mellette, mert ugye az is véges, és szeretnék a gyerekemre is majd hagyni valamit belőlle, ha másnem egy házra valót

2018. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
én a betegségemmel azonnal a legjobb orvoshoz mennék,akár külföldre is és megpróbálnám meggyógyíttatni magam,anyáéknak vennék egy házat otthon,magamnak egy lakást Budapesten,elmennék fizetős egyetemre olyan szakirányra amilyenre szeretnék,egy nagy részét a pénznek befektetném,a többi a bankba és havi meghatározott összegből élnék,kivéve nyaraláskor. Először elutaznék a tengerhez valahova,utána hegyekhez,évente 1x csinálnék ilyen utazást.
2018. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Visszafizetném a szüleim lakáshitelét és vennék nekik egy új autót, vennék magamnak egy lakást és utaznék, (talán letenném a jogsit végre és vennék egy autót magamnak is), a húgomnak és a nagymamámnak is adnék a pénzből.
2018. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Felhúzatnék egy mediterrán stílusú házat, vennék egy Suzuki Vitarát szalonból, és 2 gyorsaságit, illetve egy quadot, és egy atv-t erdőben és téli szórakozásra.


A városomban fejleszteném, és bővíteném az állat menhelyet, kóbor állatoknak segítenék.

2018. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én nem írom le mire költenék a nyereményből mert akkor elszáll a szerencse :D mindenesetre nem vagyok az a költekezős fajta, szóval sokat eleve nem költenék.
2018. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Bemennék egy korábbi munkaadómhoz egy vödör folyékony fo..sal és megöntözném az öltönyét.
2018. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!