Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha megnyernétek szombaton a...

Ha megnyernétek szombaton a 2,32 milliárd forintot az 5-ös lottón, akkor kinek mondanátok el?

Figyelt kérdés

Én max. anyámnak, de még azt is meggondolnám, mert ha egy titkot már két ember tud, az veszélyesebb, mintha csak egy tudná.

Persze adnék a pénzből a családnak, de kitalálnék valamit, hogy miből lett. Például messzebbre költöznék tőlük, aztán beadnám, hogy sikeres vállalkozó lettem vagy valami ilyesmi és onnan van sok pénzem.


22/F



2017. júl. 16. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az utca emberének 😂
2017. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1


Ja, aztán hirtelen tömegével megjelennének a harmadunokatestvérek és a 20 éve nem látott, ovis jóbarátok, hogy adj nekik a pénzedből. :D

2017. júl. 16. 20:51
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ezen már én is agyaltam, valami olyasmit csinálnék én is mint a kérdezö, bár én nagyon ritkán veszek lottot
2017. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

A szüleimnek és a legjobb barátaimnak elmondanám, és a szüleimnek természetesen adnék is belőle, ennyiből simán jutna nekik. A rokonoknak nem adnék egy petákot se.

26N

2017. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én gondoltam arra hogy ha az ölembe pottyan pár milliárd elindulok egy világkörüli útra azt elkezdtem töltögetni a képeket a szállodákból a repülőkről hadd lássa a nép. Azt hinnék hogy csak fotoshop
2017. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira nincsenek barátaim, és csak pár ember van körülöttem, hogy ha bárkinek lenne pofája odaállítani hozzám és kunyerálni, akkora kéjes örömmel küldeném el a kankós bús p.ba, hogy csak úgy porzana. :)

Egyébként kinek mondanám el: a férjemnek és a szüleimnek. Rajtuk kívül a nagymamámnak segítenék, de neki úgy, hogy vennék egypár dolgot, lecserélném a lakását, befizetném jó kis kezelésekre. De azt mondanám, hogy a vállalkozásom profitjából van :)

2017. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyának és a szerelmemnek. Ők nem húznának le.
2017. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem is a lehúzásról van szó, hanem hogy továbbmondják valakinek, mert annyira nem bírnak magukkal.

Én apámnak pont ezért nem mondanám el, mert nem bírná ki, hogy ne dicsekedjen el vele. Mindig is nagyon hiú ember volt és egyszerűen imádja, amikor odatolhat valamit másnak az orra alá, hogy neki ilyenje van és ő ezzel különb.

De gondolom nem kell bemutatni ezt az embertípust senkinek...

2017. júl. 16. 21:12
 9/21 anonim ***** válasza:
10%
Aki megkérdezi.
2017. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Anyukámnak, nagymamámnak... A családból szerencsére szinte senki sem szorul rá adakozgatásokra, kivéve a rokonság egy olyan részét, akivel nem vagyok túl jóban. De ki tudja, lehet hogy ha nyernék, megpróbálnám felvenni velük a kapcsolatot (persze anélkül, hogy tudnának róla, hogy nyertem) aztán ha sikerül rendezni a dolgokat, akkor adnék nekik annyit, amivel rendezhetnék a dolgaikat.

De amúgy valahogy nincs előttem, hogy odaálljak bárki elé és eldicsekedjek a nyereményemmel - a fent említett két személyt kivéve....

2017. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!