Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ha álltok az utcán vagy...

Ti ha álltok az utcán vagy álltok és megnéztek egy fiút vagy egy lányt, miért teszitek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen az emberek kiket szoktak megbámulni?


A fiút miért nézitek meg? Valami oka csak van nem?



És a fiú a fiúval a lány a lánnyal. Nem arra gondoltam hogy valamelyik meleg stb.



2018. máj. 12. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én hapsi vagyok: ha egy nőt megnézek, akkor a tappancsai vagy az arca végett nézem meg, mert tetszik. Van, hogy szép, van, hogy kevésbé szép nőt nézek meg.
2018. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Én nő vagyok és meg szoktam nézni más nőket, nem azért mert leszbi vagyok hanem mert megfigyelem milyen ruhát vesz fel milyen cipővel, ötleteket kapok az öltözködéshez. Vagy megnézem hogy hordja a haját, milyen karkötője van, ilyesmi.

Pasikat akkor nézek meg ha igényes és jó kiállású, de sajnos kevés ilyet látok. Nem az ilyen feszülős pólós/farmeres félkislány fiúkákra gondolok, hanem felnőtt, érett férfiakra, kockahas nem kitétel, sőt...

2018. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért nézek meg egy férfit, mert mondjuk érdekes az arca, vagy valami rajta, vagy mert tetszik. A nőket is megnézem (nőként), mert elismerem, ha valaki szép, és vannak nagyon különleges szépségek, illetve karakteres arcok. A testbeszédet is szoktam figyelni.
2018. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát ti azokat az embereket nézitek meg, aki jól néz ki?
2018. máj. 12. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. A brutál randát is.
2018. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Mint írtam, nemcsak azt, aki jól néz ki, hanem az érdekeset, karaktereset is, ami nem feltétlenül szép, mégis megfog, és szívesen nézem. Ha még a kisugárzása sem átlagos, akkor pláne. (#3)
2018. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Én férfit és nőt is megnézek ha van rajta valami érdekes. Ez lehet az arca, haja, ruha, tetkó, ékszer, bármi.
2018. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En a nekem bejovos sracokat nezem meg. Esetleg azt,akinek tetszik a stilusa/ruhaja.

Lanyokat azert nezek meg,h figyeljem,mi a divat. Otleteket meritek.

N/35

2018. máj. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!