Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Hölgyek Amikor a...

Osvath14 kérdése:

Lányok/Hölgyek Amikor a hétköznapokban felöltöztök esetleg sminkeltek milyen irány mentén teszitek? Gondolok arra, hogy magatoknak szeretnétek inkább tetszeni vagy pedig nekünk férfiaknak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert általában úgy érzem kellemetlen nektek ha az ember végigcsodál titeket az utcán szembejövet.
2018. máj. 3. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
En pl azert, mert ad egy kis onbizalmat.
2018. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha nem izgatott, hogy ki és miért bámul. Igaz ez nőkre és férfiakra egyaránt, a magam kedvére öltözködöm. Igaz, engem nem is lehet bókokkal sem egyébbel zavarba hozni, pláne nem felhúzni. Ezt a fajta viselkedést én sem tudom mire vélni.
2018. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hordom, ami nekem tetszik és kényelmes.
2018. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én magamnak es a férjemnek akarok tetszeni.Ahol lakunk ismernek minket és jól esik mikor mondjak a férjemnek milyen csinos a felesége két gyerek után is.:)
2018. máj. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben magamnak. Pláne azért, mert a fiúk többsége nem szereti a sminket. Én meg imádom csinálni is, meg a végeredményt is, szóval pont lesz.rom, hogy másoknak tetszik-e, vagy sem. Az meg nálam alap, hogy csinosan öltözök minden nap.
2018. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Természetesen magamnak. Mindig úgy nézek ki, ahogy épp jól érzem magam, akkor is ha ez néhány embert bámulásra késztet az utcán.
2018. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Hölgyeim.
2018. máj. 5. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!